Szkoła Podstawowa nr 12 i klasy gimnazjalne

Informujemy o konieczności pisemnego potwierdzenia przez rodzica dziecka zakwalifikowanego do klasy I na rok szkolny 2019/2020 woli przyjęcia.

W związku z powyższym w dniach 16-24.04.2019r. należy zgłosić się do sekretariatu szkoły w celu złożenia stosownego oświadczenia.

Informujemy o konieczności pisemnego potwierdzenia przez rodzica dziecka zakwalifikowanego do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020 woli przyjęcia.

W związku z powyższym w dniach 24-26.04.2019r. należy zgłosić się do sekretariatu szkoły w celu złożenia stosownego oświadczenia.

Dnia 19.03.2019 Dzieci z grupy "Oa" były w piekarni na warsztatach pieczenia chleba i dekorowania babeczek. Zajęcia bardzo nam się podobały, ponieważ wiele czynności wykonywaliśmy sami i wiele się dowiedzieliśmy o pracy piekarzy i o powstawaniu chleba. Świetnie się bawiliśmy.

12 marca w naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty. Przygotowane atrakcje zaprezentowano w godzinach od 16.30 do 18.00. Zaplanowano szereg ciekawych zajęć, warsztaty, wystawy, projekcje multimedialne, quizy, gry i zabawy przeznaczone dla dzieci, które przyszły tego dnia obejrzeć szkołę. Przedszkolaki oraz ich rodzice mogli zajrzeć do niemal każdego zakamarka szkoły. Nauczyciele oraz chętni uczniowie postarali się, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na początku odbyło się spotkanie z dyrektorem szkoły Ireneuszem Ruszniakiem i wicedyrektorem Jadwigą Romankiewicz, którzy zaprezentowali przybyłym gościom ofertę edukacyjną szkoły. Następnie były występy artystyczne. Sambę zatańczyli uczeń klasy 7a Mikołaj Guz i uczennica SP 53, tancerze ze Szkoły Tańca Astra. Swoje talenty artystyczne zaprezentowała klasa 1a w przedstawieniu muzycznym pt. Morskie Opowieści. Przedstawiciele SU zamienili się w przewodników i oprowadzali po szkole. Podczas całego pobytu w szkole dzieci zbierały pieczątki do otrzymanych paszportów za uczestnictwo w zajęciach, warsztatach, zabawach. Za zdobycie 5 pieczątek otrzymały pamiątkowy balon z tarczą szkoły oraz upominki przygotowane przez Radę Rodziców. Dzień Otwarty był interesujący i pełen wrażeń.

Z okazji Dnia Kobiet Mały Samorząd Uczniowski złożył życzenia wszystkim paniom, pracującym w naszej szkole. 8 marca dla uczniów klas 1-3 był ,,Dniem ze śmieszną fryzurą”. Mimo, iż w tym roku jeszcze mało uczniów włączyło się do zabawy, to liczymy, że w następnym roku śmiesznych fryzur będzie więcej.
Zapraszamy do galerii zdjęć.
Opiekun MSU: Katarzyna Fremel