Szkoła Podstawowa nr 12 i klasy gimnazjalne

Obraz2

AKADEMIA KOMPETENCJI

Miło nam poinformować, że od września 2019 roku w naszej szkole rozpocznie się realizacja zajęć w ramach projektu „Akademia Kompetencji – doskonalenie kluczowych kompetencji uczniów szczecińskich szkół”.

Zajęcia z matematyki, geografii, biologii, chemii, fizyki oraz laboratoria informatyczne  i doradztwo edukacyjno – zawodowe będą realizowane metodą eksperymentu w latach szkolnych 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022.

Projekt skierowany jest do uczniów, którzy w roku szkolnym 2019/2020 rozpoczną naukę

- w klasach V i VI (3 lata)
matematyka (2 grupy), geografii (2 grupy), biologii (2 grupy)

- w klasach VII   (2 lata)
matematyka (1grupa), chemia (1 grupa), fizyka (1 grupa), geografii (1 grupa), biologia (1 grupa)

Laboratoria informatyczne realizowane będą w roku szkolnym 2020/2021  - (2 grupy dla uczniów z klas VI, VII, VIII)

Szczegółowe informacje oraz karty zgłoszeniowe do projektu dostępne będą u nauczycieli przedmiotu,
u wychowawców lub na stronie internetowej szkoły, od 24 maja 2019r.

REKRUTACJA DO PROJEKTU

Szczegółowy Regulamin uczestnictwa w projekcie dostępny będzie na stronie internetowej szkoły oraz w bibliotece szkolnej od 24 maja 2019r.

Karty zgłoszeniowe przyjmowane są od 24 maja do 14 czerwca 2019r. u nauczycieli przedmiotu, u wychowawców lub w sekretariacie szkoły.

Prace Komisji rekrutacyjnej zostaną udokumentowane protokołem i zakończą się sporządzeniem list podstawowych i rezerwowych uczestników (do 21 czerwca 2019r.).

Wszyscy Kandydaci/tki do Projektu, zostaną powiadomieni osobiście lub drogą elektroniczną ewentualnie telefonicznie o zakwalifikowaniu się do Projektu lub o umieszczeniu ich na liście rezerwowej, nie później niż na 14 dni po zakończeniu procesu rekrutacji.

Załączniki w .pdf:

Regulamin uczestnictwa w projekcie

Formularz zakresu danych osobowych ucznia

Oświadczenie uczestnika projektu ucznia

Deklaracja uczestnictwa uczniów w projekcie

Oświadczenie o rezygnacji z uczestnictwa w projekcie

W dniach 20 - 22 maja w naszej szkole było trochę ciszej i spokojniej niż zwykle, gdyż uczniowie klas 5a, 5c i 7b wyjechali do Czaplinka, na zieloną szkołę.

Te dni obfitowały w całe mnóstwo przygód i rozrywek. Pod opieką przesympatycznych animatorów dzieciaki
(i młodzież;)) mogły sprawdzić się w takich wyzwaniach jak: ścianka wspinaczkowa, paintball, strzelanie z łuku i wiatrówki, czy survival. Można było także odprężyć się na kajaku i rowerze wodnym, a także w trakcie kursu tańca. Po wyczerpującym dniu nie było mowy o nudzie i polegiwaniu w pokojach. Wieczorem zmęczenie szybko mijało i można było spokojnie szaleć na dyskotekowym parkiecie lub sprawdzić się w konkursach organizowanych przy ognisku. Dopiero nocą wszyscy regenerowali siły i wstawali w pełni gotowi do podjęcia kolejnych zadań.

Wyjazd do Czaplinka długo pozostanie w pamięci uczestników. Pokazał, że są silną, zgraną, barwną grupą, która nie boi się żadnych wyzwań, nawet tych najtrudniejszych - jak ubieranie pościeli, czy przetrwanie trzech dni bez ukochanego telefonu;).

Zespół dziewcząt Szkoły Podstawowej Nr 12 brązowymi medalistkami

FINAŁÓW MISTRZOSTW SZCZECINA
W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT KLAS VI
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W ROKU SZK. 2018/2019

Skład drużyny:

1. Lena Miklaszewska
  2. Wiktoria Niciak
  3. Amelia Samborska
  4. Helena Kozak
  5. Oliwia Szymaszek
  6. Alicja Czarnecka
  7. Julia Mikołajczyk
  8. Alicja Sekut
  9. Maja Ciesielska
  10. Amelia Hauzer
  11. Emilia Wachnik
  12. Jessica Rudzińska

Opiekun drużyny: Jacek Wróblewski

PIŁKA NOŻNA

Informujemy o konieczności pisemnego potwierdzenia przez rodzica dziecka zakwalifikowanego do klasy I na rok szkolny 2019/2020 woli przyjęcia.

W związku z powyższym w dniach 16-24.04.2019r. należy zgłosić się do sekretariatu szkoły w celu złożenia stosownego oświadczenia.