Co roku dzieci na wigilię klasową robią sobie prezenty, w tym roku zrezygnowały z tej przyjemności na rzecz dzieci ze szpitala Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Szczecinie. Prezenty zostały przygotowane przez dzieci i ich rodziców. Jesteśmy dumni z tych młodych ludzi, że stać ich na taki gest płynący prosto z serca
4IMG 4488IMG 4491IMG 4492IMG 4493IMG 4496IMG 4497IMG 4490IMG 4489

Dnia 5 grudnia w naszej szkole gościły Warsztaty Zdrowego Uśmiechu,przedstawicielem warsztatów była Pani Monika Sekut.
Udział w warsztatach wzięła klasa 7A, wizyta polegała na nauce mycia zębów i ogólnej profilaktyce jamy ustnej.
Dziękujemy Pani Małgorzacie Ćwikowskiej wychowawczyni klasy 7A za organizację i udział w warsztatach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie na bal, za piękne stroje i super wspólną zabawę :) Każdy uczestnik brał udział w konkursie za najlepszy strój świętego, zostały przyznane dwa tytuły, króla i królowej balu. Nagrody zostały ufundowane  przez Radę Rodziców. Również cieszymy się i dziękujemy naszej młodzieży z siódmej klasy za pomoc, przy poczęstunku i napojach dla najmłodszych.