26. 06. 2023 r. - poniedziałek -   Pierwszego dnia wybraliśmy się na rajd nad Jezioro Szmaragdowe.  Na Polanie Widokowej dzieci brały udział w zabawach rekreacyjno-sportowych oraz piekły pianki. Po południu grupa I wybrała się do Biblioteki Publicznej w Szczecinie - Podjuchach  na  warsztaty, na których dzieci zrobiły zakładki do książki techniką origami i same je ozdabiały. Natomiast II grupa uczestniczyła w zabawach i konkursach ruchowych.

27. 06. 2023 r.- wtorek - Drugiego dnia wybraliśmy się do Muzeum Techniki. Oglądaliśmy wystawy eksponatów z dawnych lat, np. samochody, rowery, maszyny do pisania i szycia. Dzieci były pod wrażeniem starych pojazdów, zwłaszcza, że do niektórych mogły wsiadać. Potem poszliśmy na spacer do Ogrodu Różanego. Po obiedzie zamieniliśmy się rolami z poprzedniego dnia. Tym razem grupa II wybrała się na warsztaty do Biblioteki Publicznej, na których dzieci zrobiły zakładki do książki techniką origami i same je ozdabiały. Natomiast  grupa I uczestniczyła w zabawach i konkursach ruchowych.

28.06.2023 r. - środa - Dzisiaj  dzieci były na  warsztatach w pizzerii. Dzieci pod okiem kucharzy samodzielnie przygotowywały własną pizzę. Po południu kolejny raz dzieci z grupy II poszły do Biblioteki Publicznej na warsztaty. Tym razem techniką origami zrobiły pieska. Natomiast grupa I  uczestniczyła w zabawach i konkursach ruchowych. Pod koniec dnia wychowawczynie zaplatały wszystkim dziewczynkom kolorowe warkoczyki.

29.06.2023 r. - czwartek - Dzień rozpoczął się od spaceru po Bulwarach Nadmorskich,  spaceru Aleją Żeglarzy. Następnie dzieci udały się do Podziemnych Tras Szczecina, gdzie z zaciekawieniem zapoznawały się z historią wojenną Szczecina oraz różnymi legendami związanymi ze Szczecinem. Po południu podobnie jak poprzedniego odbyły się dla grupy I warsztaty w Bibliotece Publicznej dla grupy I odbyły się warsztaty - techniką origami zrobiły pieska, a grupa II miała zabawy rekreacyjne na boisku Orlik.

30.06.2023 r. - piątek - To ostatni już dzień na półkolonii. Dzisiaj dzieci były w kinie Helios Outlet na filmie pt. Miss Kraker. Nie mogły doczekać się też dyskoteki, która odbyła się na zakończenie półkolonii, po której otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Nowy folderNowy folder1Nowy folder2Nowy folder3Nowy folder4Nowy folder5Nowy folder6Nowy folder7Nowy folder8