Szkoła Podstawowa nr 12 i klasy gimnazjalne

W piątek, 25 stycznia 2019r. został rozstrzygnięty konkurs pt. "Święty Mikołaj". Prace dzieci przedstawiały postać Mikołaja oraz jego pomocników. Nagrodzonych zostało szesnaścioro dzieci oraz dziewięcioro zdobyło wyróżnienia, wśród laureatów znalazły się dzieci z grup przedszkolnych oraz z klas 1 - 4. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W dniu 04.12.2018 r. odbył się szkolny konkurs literacki pt.: "LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA". W konkursie udział brali uczniowie klas czwartych i piątych. Uczestnicy w czasie 45 minut mieli napisać list do św. Mikołaja. Ocenie podlegała kompozycja formy wypowiedzi, elementy będące wyznacznikami  listu, bogactwo słownictwa oraz poprawność ortograficzna. Nagrody otrzymały:
1. miejsce - Alicja Sawka klasa 5c,
2. miejsce - Patrycja Ekalt klasa 5b,
3. miejsce - Inga Janke klasa 5b.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zaangażowanie i udział w konkursie.
D.Giewoń

23 listopada odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów w Międzyszkolnym Konkursie Świetlicowym pt."Bezpieczna droga do i ze szkoły". Nagrodzonych zostało dziewięcioro dzieci oraz aż jedenaścioro zdobyło wyróżnienia, wśród laureatów znalazło się kilkoro dzieci z naszej szkoły. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Nagrody tradycyjnie wręczyła Pani Dyrektor Jadwiga Romankiewicz.

W listopadzie grupy przedszkolne 0a i 0b wzięły udział w konkursie plastycznym w ramach projektu "Mały obywatel na 100 lat Niepodległości", który organizowany był przez Fundację MIERZ WYSOKO w Szczecinie. Dzieci przygotowały bardzo pomysłowe patriotyczne prace. Z ogromną radością informujemy, że udało nam się zająć I miejsce oraz wyróżnienie. Nagrodą są karty podarunkowe do Empiku, które zapewne przysparzają wiele radości wygranym. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.