Szkoła Podstawowa nr 12 i klasy gimnazjalne

w Szczecinie

PE logo

                    

 
A- A A+
 

W piątek, 25 stycznia 2019r. został rozstrzygnięty konkurs pt. "Święty Mikołaj". Prace dzieci przedstawiały postać Mikołaja oraz jego pomocników. Nagrodzonych zostało szesnaścioro dzieci oraz dziewięcioro zdobyło wyróżnienia, wśród laureatów znalazły się dzieci z grup przedszkolnych oraz z klas 1 - 4. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
12345

W dniu 04.12.2018 r. odbył się szkolny konkurs literacki pt.: "LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA". W konkursie udział brali uczniowie klas czwartych i piątych. Uczestnicy w czasie 45 minut mieli napisać list do św. Mikołaja. Ocenie podlegała kompozycja formy wypowiedzi, elementy będące wyznacznikami  listu, bogactwo słownictwa oraz poprawność ortograficzna. Nagrody otrzymały:
1. miejsce - Alicja Sawka klasa 5c,
2. miejsce - Patrycja Ekalt klasa 5b,
3. miejsce - Inga Janke klasa 5b.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zaangażowanie i udział w konkursie.
D.Giewoń
12345

23 listopada odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów w Międzyszkolnym Konkursie Świetlicowym pt."Bezpieczna droga do i ze szkoły". Nagrodzonych zostało dziewięcioro dzieci oraz aż jedenaścioro zdobyło wyróżnienia, wśród laureatów znalazło się kilkoro dzieci z naszej szkoły. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Nagrody tradycyjnie wręczyła Pani Dyrektor Jadwiga Romankiewicz.
123456

W listopadzie grupy przedszkolne 0a i 0b wzięły udział w konkursie plastycznym w ramach projektu "Mały obywatel na 100 lat Niepodległości", który organizowany był przez Fundację MIERZ WYSOKO w Szczecinie. Dzieci przygotowały bardzo pomysłowe patriotyczne prace. Z ogromną radością informujemy, że udało nam się zająć I miejsce oraz wyróżnienie. Nagrodą są karty podarunkowe do Empiku, które zapewne przysparzają wiele radości wygranym. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.
123

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.