Półkolonie zimowe trwały tydzień (jeden turnus). Uczniowie spędzili miło czas, korzystając z różnorodnych atrakcji. Pierwszego dnia dzieci udały się do Kids Arena, gdzie mogły wspólnie bawić się na wielkiej sali zabaw oraz uczestniczyły w warsztatach, na których robiły własnoręczne kule kąpielowe. Drugiego dnia czekała na nie wyprawa do Muzeum Techniki i Transportu w Szczecinie. Oglądały wiele pojazdów z dawniejszych czasów oraz miały możliwość skorzystania z Eureki - wystawy interaktywnej. Następny dzień poświęcony był wyprawie do Centrum Wspinaczkowego – GEKO. Uczniowie mogli zmierzyć się ze wspinaniem się na ścianki oraz brali udział w wielu sportowych zabawach organizowanych przez wykwalifikowaną kadrę. Kolejną atrakcją była wycieczka do ROBOTFAN, gdzie odbywały się edukacyjne zajęcia z wykorzystaniem różnorodnych robotów. Ostatni dzień poświęcony był obejrzeniu filmu „Chłopiec i wilk” w Kinie Helios. Codziennie dzieci brały udział w wielu zabawach sportowych, zajęciach plastyczno – technicznych, na których samodzielnie wykonywały makietę miasta czy też wioski. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Półkolonie zimowe trwały tydzień (jeden turnus). Dla dzieci przygotowano różne atrakcje. Codziennie wyjeżdżały na różne wycieczki, np. do „Labirynt Laser Tag Szczecin” – gdzie grały w laserowy paintball, natomiast  w GEKO - Szczecińskim Centrum Wspinaczkowym – uczyły się wspinać po ścianie i nie tylko. Uczestniczyły też w warsztatach „Baw się i buduj”
z wykorzystaniem setek rodzajów i kształtów klocków Lego. Zorganizowana była również wycieczka do zabytkowego Urzędu Wojewódzkiego, gdzie wraz z przewodnikiem dzieci zwiedzały podziemia oraz wieżę z maszkaronami. Oczywiście nie zabrakło również wyjścia do Kina Helios na film pt. „O psie, który wrócił do domu”. W trakcie półkolonii codziennie dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach sportowych, a także plastycznych, na których malowały różne prace oraz samodzielnie wykonywały grę planszową wraz z opracowaniem reguł. Niecodziennym wydarzeniem były zorganizowane zabawy z animatorami
i czarodziejami – Czarusiem i Kropką, na których to dzieci świetnie się bawiły. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!