Półkolonie zimowe trwały tydzień (jeden turnus). Dla dzieci przygotowano różne atrakcje. Codziennie wyjeżdżały na różne wycieczki, np. do „Labirynt Laser Tag Szczecin” – gdzie grały w laserowy paintball, natomiast  w GEKO - Szczecińskim Centrum Wspinaczkowym – uczyły się wspinać po ścianie i nie tylko. Uczestniczyły też w warsztatach „Baw się i buduj”
z wykorzystaniem setek rodzajów i kształtów klocków Lego. Zorganizowana była również wycieczka do zabytkowego Urzędu Wojewódzkiego, gdzie wraz z przewodnikiem dzieci zwiedzały podziemia oraz wieżę z maszkaronami. Oczywiście nie zabrakło również wyjścia do Kina Helios na film pt. „O psie, który wrócił do domu”. W trakcie półkolonii codziennie dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach sportowych, a także plastycznych, na których malowały różne prace oraz samodzielnie wykonywały grę planszową wraz z opracowaniem reguł. Niecodziennym wydarzeniem były zorganizowane zabawy z animatorami
i czarodziejami – Czarusiem i Kropką, na których to dzieci świetnie się bawiły. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!