Szkoła Podstawowa nr 12 im. Konstantego I. Gałczyńskiego

w Szczecinie

nprcz belka men bn ik nck kolor rgb

PE logo

                    

 
A- A A+
 

Półkolonie zimowe trwały tydzień (jeden turnus). Uczniowie spędzili miło i aktywnie czas spacerując po Puszczy Bukowej. Pierwszego dnia dzieci udały się na zwiad po okolicy. Dowiedziały się w jakich godzinach czynna jest biblioteka, o której jest msza w Kościele oraz o której odjeżdża pociąg do Gryfina. Rysowały mapę osiedla z zaznaczeniem: biblioteki, poczty oraz dworca.
Drugiego dnia wyruszyliśmy na wyprawę w poszukiwaniu nietoperzy dookoła Jeziora Szmaragdowego. Odwiedziliśmy Szczecińskie Centrum Informacji Turystycznej. Popołudniu wykonaliśmy kalendarze dla Babci i Dziadka.
Następny dzień poświęcony był wyprawie na Stanicę Harcerską "Wzgórze", gdzie udało nam się znaleźć śnieg. Ulepiliśmy bałwany i upiekliśmy pianki na ognisku.Po powrocie wykonaliśmy ekologiczne karmniki dla ptaków,
Kolejną atrakcją była wycieczka na Wał Regalicki, a po drodze czekały na nas zadania zaszyfrowane jako QRcody. Po drodze mijaliśmy najwyższą wieżę do skoków rope jump oraz przystań, gdzie pływają na kajakach klasy z naszej szkoły. Po obiedzie wykonywaliśmy las w słoiku.
Ostatni dzień - wybraliśmy się na Wzgórze Bombardierów. Po obiedzie malowaliśmy komiks z naszych przygód na półkoloniach, a na koniec mogliśmy potańczyć na dyskotece.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
Dzie 1 11012021Dzie 2 12012021Dzie 2 12012021 2dzie 3 13012021Dzie 4 14012021Dzie 5 15012021

Półkolonie zimowe trwały tydzień (jeden turnus). Uczniowie spędzili miło czas, korzystając z różnorodnych atrakcji. Pierwszego dnia dzieci udały się do Kids Arena, gdzie mogły wspólnie bawić się na wielkiej sali zabaw oraz uczestniczyły w warsztatach, na których robiły własnoręczne kule kąpielowe. Drugiego dnia czekała na nie wyprawa do Muzeum Techniki i Transportu w Szczecinie. Oglądały wiele pojazdów z dawniejszych czasów oraz miały możliwość skorzystania z Eureki - wystawy interaktywnej. Następny dzień poświęcony był wyprawie do Centrum Wspinaczkowego – GEKO. Uczniowie mogli zmierzyć się ze wspinaniem się na ścianki oraz brali udział w wielu sportowych zabawach organizowanych przez wykwalifikowaną kadrę. Kolejną atrakcją była wycieczka do ROBOTFAN, gdzie odbywały się edukacyjne zajęcia z wykorzystaniem różnorodnych robotów. Ostatni dzień poświęcony był obejrzeniu filmu „Chłopiec i wilk” w Kinie Helios. Codziennie dzieci brały udział w wielu zabawach sportowych, zajęciach plastyczno – technicznych, na których samodzielnie wykonywały makietę miasta czy też wioski. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
12345768910111213

Półkolonie zimowe trwały tydzień (jeden turnus). Dla dzieci przygotowano różne atrakcje. Codziennie wyjeżdżały na różne wycieczki, np. do „Labirynt Laser Tag Szczecin” – gdzie grały w laserowy paintball, natomiast  w GEKO - Szczecińskim Centrum Wspinaczkowym – uczyły się wspinać po ścianie i nie tylko. Uczestniczyły też w warsztatach „Baw się i buduj”
z wykorzystaniem setek rodzajów i kształtów klocków Lego. Zorganizowana była również wycieczka do zabytkowego Urzędu Wojewódzkiego, gdzie wraz z przewodnikiem dzieci zwiedzały podziemia oraz wieżę z maszkaronami. Oczywiście nie zabrakło również wyjścia do Kina Helios na film pt. „O psie, który wrócił do domu”. W trakcie półkolonii codziennie dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach sportowych, a także plastycznych, na których malowały różne prace oraz samodzielnie wykonywały grę planszową wraz z opracowaniem reguł. Niecodziennym wydarzeniem były zorganizowane zabawy z animatorami
i czarodziejami – Czarusiem i Kropką, na których to dzieci świetnie się bawiły. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
123456789101112
1314

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.