Miło nam poinformować, że od 01 lutego 2021r. wracamy z realizacją zajęć w ramach projektu „Akademia Kompetencji – doskonalenie kluczowych kompetencji uczniów szczecińskich szkół”.

Dostaliśmy zgodę na realizację zajęć matematyczno-przyrodniczych oraz doradztwa edukacyjno-zawodowego w systemie zdalnym. Realizacja laboratoriów informatycznych została przesunięta na rok szkolny 2021/2022.

Zajęcia online będą prowadzone metodą eksperymentu, ze szkoły (z pracowni matematyczno-przyrodniczych), przez nauczyciela wykorzystującego sprzęt TIK i pomoce dydaktyczne uzyskane w ramach w/w projektu.

Harmonogram zajęć
Plan zaj nauczycieli Akademia kopia

matematyki:

1. Burda – szczegółowy harmonogram zajęć
  2. Michalak – szczegółowy harmonogram zajęć
  3. Wierchowicz –   szczegółowy harmonogram zajęć

geografii – szczegółowy harmonogram zajęć

biologii – szczegółowy harmonogram zajęć

chemii – szczegółowy harmonogram zajęć

fizyki – szczegółowy harmonogram zajęć

doradztwo edukacyjno – zawodowe – szczegółowy harmonogram zajęć,szczegółowy harmonogram zajęć klasa 7

Obraz2

AKADEMIA KOMPETENCJI

Miło nam poinformować, że od września 2019 roku w naszej szkole rozpocznie się realizacja zajęć w ramach projektu „Akademia Kompetencji – doskonalenie kluczowych kompetencji uczniów szczecińskich szkół”.

Zajęcia z matematyki, geografii, biologii, chemii, fizyki oraz laboratoria informatyczne  i doradztwo edukacyjno – zawodowe będą realizowane metodą eksperymentu w latach szkolnych 2019/2020, 2020/2021, 2021/2022.

Projekt skierowany jest do uczniów, którzy w roku szkolnym 2019/2020 rozpoczną naukę

- w klasach V i VI (3 lata)
matematyka (2 grupy), geografii (2 grupy), biologii (2 grupy)

- w klasach VII   (2 lata)
matematyka (1grupa), chemia (1 grupa), fizyka (1 grupa), geografii (1 grupa), biologia (1 grupa)

Laboratoria informatyczne realizowane będą w roku szkolnym 2020/2021  - (2 grupy dla uczniów z klas VI, VII, VIII)

Szczegółowe informacje oraz karty zgłoszeniowe do projektu dostępne będą u nauczycieli przedmiotu,
u wychowawców lub na stronie internetowej szkoły, od 24 maja 2019r.

REKRUTACJA DO PROJEKTU

Szczegółowy Regulamin uczestnictwa w projekcie dostępny będzie na stronie internetowej szkoły oraz w bibliotece szkolnej od 24 maja 2019r.

Karty zgłoszeniowe przyjmowane są od 24 maja do 14 czerwca 2019r. u nauczycieli przedmiotu, u wychowawców lub w sekretariacie szkoły.

Prace Komisji rekrutacyjnej zostaną udokumentowane protokołem i zakończą się sporządzeniem list podstawowych i rezerwowych uczestników (do 21 czerwca 2019r.).

Wszyscy Kandydaci/tki do Projektu, zostaną powiadomieni osobiście lub drogą elektroniczną ewentualnie telefonicznie o zakwalifikowaniu się do Projektu lub o umieszczeniu ich na liście rezerwowej, nie później niż na 14 dni po zakończeniu procesu rekrutacji.

Załączniki w .pdf:

Regulamin uczestnictwa w projekcie

Formularz zakresu danych osobowych ucznia

Oświadczenie uczestnika projektu ucznia

Deklaracja uczestnictwa uczniów w projekcie

Oświadczenie o rezygnacji z uczestnictwa w projekcie

Miło nam poinformować, że rozpoczyna się realizacja zajęć w ramach projektu „Akademia Kompetencji – doskonalenie kluczowych kompetencji uczniów szczecińskich szkół”.

W roku szkolnym 2019/2020 będą realizowane metodą eksperymentu zajęcia z:

matematyki – p. Burda szczegółowy harmonogram zajęćp. Tarkowska szczegółowy harmonogram zajęć, p. Wierchowicz szczegółowy harmonogram zajęć,

geografii – szczegółowy harmonogram zajęć

biologii – szczegółowy harmonogram zajęć sem I, szczegółowy harmonogram zajęć sem II

chemii – szczegółowy harmonogram zajęć sem I, szczegółowy harmonogram zajęć sem II

fizyki – szczegółowy harmonogram zajęć

doradztwo edukacyjno – zawodowe – szczegółowy harmonogram zajęć