Wyprawka szkolna ucznia klasy I

• Mały blok techniczny biały(1) i kolorowy(2),
  • Papier kolorowy do wycinania ( wycinanki),
  • Plastelina,
  • Nożyczki w piórniku, klej w sztyfcie w piórniku,
  • Farby, pędzelki różnej grubości, pojemnik na wodę,
  • Krepina kolorowa - podpisać każdą i związać,
  • Kredki ołówkowe noszone w piórniku,
  • Kredki świecowe (najlepsze Bambino) zostawione w szafce,
  • Trzy ołówki dobrze zatemperowane,
  • Temperówka, linijka, gumka,
  • Strój do ćwiczeń: spodenki, biała koszulka z krótkim rękawem, tenisówki, wszystko włożone do worka tekstylnego, worek podpisany,
  • Na ćwiczenia i zeszyty nakleić naklejkę w prawym dolnym rogu na zewnątrz i podpisać, Podręczniki obłożyć i podpisać w środku, a na okładkę dodatkowo nakleić naklejkę z podpisem,
  • Bidon (plastikowy), kanapnik, chusteczki higieniczne (uzupełniać na bieżąco),
  • Ryza papieru ksero białego.

UWAGA - STYPENDIA SZKOLNE

W związku z zagrożeniem koronawirusem informujemy,

że wypłata stypendiów szkolnych odbędzie się

wyłącznie w dniu 16.06.2021 r.
w godzinach 13:00-15:00.

Wejście od hali sportowej.

W przypadku nie odebrania stypendium
we wskazanym terminie
konieczny jest wcześniejszy kontakt telefoniczny
pod nr 91 4609 755.

Decyzje o przyznaniu stypendium szkolnego będą do odbioru
w poniedziałek 7.12.2020 w godz.8.30 - 9.30  i 14.00 - 15.00
przy wejściu od hali sportowej.
Proszę o wzięcie ze sobą długopisu do podpisania dokumentu.
Zapraszamy.

Uprzejmie informuję, że 30 sierpnia br. o godzinie 16,00 na dużej hali (wejście od hali) odbędzie się spotkanie
z Rodzicami dzieci i uczniów, które rozpoczną naukę w oddziale przedszkolnym i klasie pierwszej SP12
w Szczecinie w roku szkolnym 2021/2022. W trakcie spotkania omówione zostaną sprawy związane z organizacją nauki w roku szkolnym 2021/2022. Zostaną przedstawione
listy dzieci i uczniów z przydziałem do oddziałów. Wychowawcy omówią program i wyprawki szkolne.

Prosimy o punktualność i zachowanie bezpiecznej odległości oraz zakrycie ust i nosa maseczką.

Ireneusz Ruszniak

UWAGA - STYPENDIA SZKOLNE

W związku z zagrożeniem koronawirusem informujemy,

że wypłata stypendiów szkolnych odbędzie się

wyłącznie w dniu 18.05.2021 r.
w godzinach 13:00-15:00.

Wejście od hali sportowej.

W przypadku nie odebrania stypendium
we wskazanym terminie
konieczny jest wcześniejszy kontakt telefoniczny
pod nr 91 4609 755.

Samodzielne wyjścia uczniów ze szkoły

1. Podstawą samodzielnego opuszczenia szkoły przez ucznia jest wypełniona przez rodziców (prawnych opiekunów) Karta wyjść ucznia ze szkoły, którą rodzic (prawny opiekun) może uzupełniać w ciągu roku szkolnego o dodatkowe informacje lub wprowadzić zmiany.
  2. W pojedynczych sytuacjach, gdy dziecko musi wyjść wcześniej ze szkoły niż zostało to zapisane w Karcie wyjść ucznia ze szkoły w (wizyta u lekarza, niespodziewany wyjazd, itp.) uczeń przedstawia nauczycielowi wychowawcy/nauczycielowi pisemną informację od rodzica (prawnego opiekuna). Nauczyciel wychowawca/nauczyciel podpisuje ją. i. Dziecko wychodząc ze szkoły zostawia tę informację pracownikowi dyżurującemu przy drzwiach, który odnotowuje ten fakt w zeszycie wyjść dołączając Kartę wyjścia ucznia ze szkoły.
  3. Tylko pisemna informacja rodzica (opiekuna prawnego) jest podstawą do samodzielnego opuszczenia szkoły przez dziecko. W szczególnych sytuacjach potwierdzone przez wychowawcę (na podstawie informacji w e-dzienniku lub rozmowy telefonicznej).
  4. Uczniowie nie mogą opuszczać szkoły i wracać do niej w czasie nieoznaczonym przez rodzica (opiekuna prawnego) w Karcie wyjść ucznia ze szkoły bez wiedzy rodzica (opiekuna prawnego) oraz wychowawcy nauczyciela/nauczyciela.

Karta wyjścia ucznia ze szkoły