Szanowni Rodzice
Uprzejmie informujemy, że listy kandydatów zakwalifikowanych do klas I szkół podstawowych zostaną ogłoszone w dniu 12.04.2024 r. do godz. 15.00.
W związku z powyższym w dniach 15.04.2024 r. - 16.04.2024 r. do godz. 15.00 należy pisemnie lub elektronicznie potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do danej szkoły podstawowej.
Brak oświadczenia woli przyjęcia dziecka do szkoły oznacza rezygnację z zapewnionego miejsca w danej placówce

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że  postępowanie rekrutacyjne do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych rozpoczyna się 4 marca. Szczegóły oraz niezbędne dokumenty znajdziecie Państwo na stronie https://nabor.pcss.pl/szczecin niektóre zostaną opublikowane dopiero w dniu rozpoczęcia rekrutacji.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

Rekrutacja do klas I szkół podstawowych

Rekrutacja do klasy IV sportowej

Uchwała e sprawie kryteriów postępowania rekrutacyjnego