Szkoła Podstawowa nr 12 im. Konstantego I. Gałczyńskiego

w Szczecinie

PE logo

                    

 
A- A A+
 

UWAGA !!!

Zwrot opłaty za obiady za miesiąc październik/listopad 2020 r.

Rodzice uczniów, którzy dokonali wpłaty za obiady za miesiąc październik 2020 r. (klasy IV – VIII) oraz listopad 2020 r.
(klasy I – VIII), proszeni są o napisanie pisma do Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 12 w Szczecinie
z prośbą o zwrot niewykorzystanej kwoty od dnia 26.10.2020 r. w przypadku października
oraz od dnia 09.11.2020 r. w przypadku listopada.

     W piśmie proszę podać, którego dziecka dotyczy zwrot (imię i nazwisko dziecka, klasa), kontaktowy nr telefonu
oraz nr rachunku bankowego, na który będzie zwrócona nadpłacona kwota.

Prośbę należy dostarczyć do szkoły lub wysłać drogą elektroniczną na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                Zawody na ergometrze wioślarskim odbyły się w dniu 24 września 2020 r. na dystansie 200 metrów w Szkole Podstawowej nr 12. Wystartowało w nich 114 osób w tym 56 dziewcząt i 58 chłopców od klasy I do VIII.

Uczniowski Klub Sportowy „Piętnastka”, który pozyskał środki z Urzędu Miasta Szczecin był organizatorem w/w zawodów ufundował dla każdego uczestnika pamiątkowy medal i słodki upominek za uczestnictwo, medale za miejsca na podium w kategoriach wiekowych oraz puchary dla zwycięzców klas.

Zawody odbyły się w reżimie sanitarnym bez udziału kibiców.

Dekoracje medalami odbyły w sposób uproszczony, z zachowaniem dystansu społecznego.

Wszyscy uczestnicy zawodów posiadali maseczki zakrywające zgodnie z obowiązującymi przepisami nos i usta w trakcie dekoracji.

Wyniki medalowe w kategoriach wiekowych i uzyskany czas na dystansie 200 metrów,

Dziewczęta                                                               Chłopcy

Klas I

Alicja Domagał – 1.34.6                                           Wiktor Miklaszewski – 1.45.2

Oliwia Mula – 1.39.1                                                

Karina Pietrala – 1.44.3

Klasa II

Maria Wyrąbkiewicz – 1.12.7

Jagoda Żeluk – 1.16.2

Lena Stefanko – 1.24.3

Klasa III                                                                  

Weronika Wicher – 1.03.9                                         Bartłomiej Kruszelnicki – 1.09.4

Nina Rytwińska – 1.05.5                                           Antoni Capar – 1.10.8

Gabriela Owczarek – 1.08.9                                       Krzysztof Stawicki – 1.11.8

Klasa 4A

Zuzanna Rybak – 1.09.4                                          Dawid Jarosławski – 1.08.2

Wiktoria Pomarańska – 1.20.7                                   Natan Bąkowski – 1.08.6

Oliwia Tarkowska – 1.21.9                                       Mateusz Halejcio – 1.11.1

Klasa 4B

Malwina Prus – 1.01.8                                               Mateusz Machula – 1.00.1

Wiktoria Berens – 1.02.6                                           Eryk Zieliński – 1.03.7

Amelia Linowska – 1.10.5                                         Gabriel Wierenko – 1.07.4

Klasa 5A

Kseniia Boiko – 0.50.0                                             Aleksander Rodzeń – 0.41.9

Patrycja Borkowska – 0.55.4                                     Łukasz Czerw – 0.58.0

Kinga Kostrzewa – 0.57.0                                        Szymon Serafin – 1.00.0

Klasa 5B

Monika Gajdulewicz – 1.10.1                                   Aleks Marcinkiewicz – 1.00.0

Agata Zagiczek – 1.10.6                                             Wojciech Piaskowski – 1.01.8

Nikola Grudzień – 1.12.5                                           Jakub Filipowiak – 1.05.3

Klasa 6A

Wiktoria Rosochacka – 0.59.9                                   Sebastian Wójcik – 0.54.8

Klaudia Wincek – 1.03.9                                           Tomasz Fengler – 0.58.0

Viktoriia Dudchenko – 1.06.0                                   Oskar Grzegorzewicz – 1.01.0

Klasa 6C

Emilia Wachnik – 0.53.4                                           Emil Wiśniewski – 1.08.9

Karolina Szumiec – 0.53.4                                         Bartek Żebrowski – 1.11.7

Julia Stępniak – 0.55.7                                               Natan Bylewski – 1.17.9

Wiktoria Grygiel – 1.00.7

Klasa 7A, 7B

Magdalena Herbut – 0.52.1                                        Jakub Sekut – 1.08.0

Klasa 8A

Eliza Ewangelista – 0.58.4                                         Gracjan Tołek – 0.45.1

Klaudia Potyrała – 1.00.0                                         Jan Musiej – 0.49.8

Paulina Koralewska – 1.04.5                                     Remigiusz Szabłowski – 0.50.0

Klasa 8B

Antonina Żeluk – 0.43.4

Nikola Łakomska – 0.45.7

Oliwia Jagła – 0.52.9

 TELEFON 1303 TELEFON 1311 TELEFON 1316

TELEFON 1320 TELEFON 1336 TELEFON 1259

TELEFON 1285 TELEFON 1295

Dzień 23 października 2020 (piątek) nie jest dniem opiekuńczo-wychowawczym
i zajęcia odbywają się wg planu. W tym dniu będą wydawane obiady dla uczniów.
Proszę o podanie informacji, czy dziecko będzie w ten dzień jadło obiad.
Przy dokonywaniu płatności na miesiąc październik nie była pobrana opłata za ten dzień.
Płatność trzeba będzie uzupełnić.

Doliczona będzie przy dokonywaniu opłat na miesiąc listopad.

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.