Szkoła Podstawowa nr 12 i klasy gimnazjalne

w Szczecinie

PE logo

                    

 
A- A A+
 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2018/2019 klasy I – III

Dzień tygodnia

Nazwa zajęć

Prowadzący

Godzina

Sala

poniedziałek

Zajęcia umuzykalniające – gra na flażolecie

B. Tymińska

9 50 – 10 35

100

Zuchy „Orliki”

M. Nigbor-Fabisiak

15 00 – 16 30

Radosna Szkoła

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

L. Teleman

16 30 – 17 15

20

Zajęcia projakościowe „Pobawmy się
w teatr”

L. Teleman

17 30 – 18 15

20

wtorek

„Radzę sobie coraz lepiej” pomoc doraźna
z edukacji polonistycznej i matematycznej

K. Fremel

8 55 – 9 40

Radosna Szkoła

Zajęcia wspomagające

M. Kogut

8 55 – 9 40

100

Zajęcia muzyczno - taneczne

L. Teleman

11 50 – 12 35

20

Zajęcia komputerowe

M. Dudek

14 40 – 15 25

103

środa

Zajęcia wspomagające

B. Tymińska

10 45 – 11 30

100

Zajęcia czytelniczo - biblioteczne

A.Bujalska

11 30 – 12 00

Biblioteka

Zajęcia wspomagające

A.Oklejewicz

13 45 – 14 30

18

Schola – zespół muzyczny

s. E. Betkało

18 00 – 19 30

Sala parafialna

czwartek

Zajęcia plastyczno - techniczne

M. Kutelska

9 30 – 11 00

Radosna szkoła

Zajęcia czytelniczo - biblioteczne

A.Bujalska

9 45 – 10 45

Biblioteka sp

Zajęcia matematyczne „Gry karciane”

K. Fremel

10 45 – 11 30

100

Zajęcia muzyczno - taneczne

L. Teleman

11 50 – 12 35

20

Zajęcia projakościowe „Koło matematyczne
z elementami gry w szachy”

L. Matusiak

11 50 – 12 45

19

Matematyczne potyczki – zajęcia – uczeń zdolny

A.Oklejewicz

12 50 – 13 35

100

Zajęcia sportowo – rekreacyjne

B. Warzecha Hałaczkiewicz

13 45 – 15 15

Stara sala

piątek

„Będę Małym Pitagorasem” – przygotowanie do konkursów matematycznych

M. Kogut

8 00 – 8 45

Radosna Szkoła

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2018/2019 klasy IV –VIII i gimnazjum

 

Dzień tygodnia

Nazwa zajęć

Prowadzący

Godzina

Sala

poniedziałek

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego

Ł. Szwed

8 00 – 8 45

111

Zajęcia z j. polskiego

D. Giewoń

12 50 – 13 35

27

Konsultacje z matematyki

A.Wierchowicz

13 40 – 14 30

30

Zajęcia wyrównawcze matematyczne

J. Tarkowska

13 45 – 14 30

105

Geometria

A.Wierchowicz

14 30 – 15 25

30

Konsultacje z języka niemieckiego dla uczniów (przygotowanie do egzaminu)

E. Żemełka

14 40 – 15 25

111

Konsultacje z chemii i biologii

I. Schabowska

14 40 – 16 20

35

„Geometria” kl. VIII a, VIII b

J. Tarkowska

14 40 – 15 25

104

Konsultacje - historia

M. Ćwikowska

14 40 – 16 20

36

Konsultacje z matematyki

A.Wierchowicz

15 25 – 16 20

30

Zajęcie sportowe z piłki siatkowej chłopców

J. Rosiński

16 00 – 18 00

Hala sportowa

Sportowe zajęcia rekreacyjne

P. Szczeszek

16 00 – 17 30

Przystań

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
kl. IV

L. Teleman

16 30 – 17 30

20

wtorek

Zajęcia projakościowe logopedyczne

D. Giewoń

12 50 – 13 35

 

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

A.Stołecka

14 40 – 15 25

113

Zajęcia matematyczne

J. Tarkowska

14 40 – 15 25

104

Zajęcia muzyczne + konsultacje
z muzyki i plastyki

T. Kibic

14 40 – 15 25

107

Konsultacje z j. niemieckiego
i j. angielskiego
Konsultacje dla kl. VIII (przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty)

J. Szawarejko

14 40 – 15 25
(co dwa tygodnie)

28

Koło matematyczno - fizyczne

A.Sosnowski

14 40 – 16 15

30

Przygotowanie do egzaminu kl. VIII
i gim.

A.Stołecka

15 25 – 16 20

113

Zajęcia sportowe z piłki nożnej

M. Szłapak

15 30 – 16 15

Hala/Orlik

środa

Doraźna pomoc z języka polskiego

D. Nowak

12 50 – 13 35

106

Konsultacje z j. angielskiego

B. Kocik

12 50 – 13 35

107

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego

J. Szawarejko

13 45 – 14 30

28

Konsultacje dla uczniów

G. Koćmiel

14 00 – 15 00

110

Zajęcia z j. polskiego

D. Giewoń

14 40 – 15 25

27

Zajęcia wspomagające (dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego)

E. Żemełka

14 40 – 15 25

111

Konsultacje z biologii

M. Błach

15 25 – 16 10

37

Konsultacje z wf, uks

J. Wróblewski

16 20 – 17 15

Hala

Konsultacje z edb

J. Wróblewski

17 20 - 18 05

Hala

czwartek

Zajęcia z j. polskiego

D. Nowak

13 45 – 14 30

104

Konsultacje z geografii

R. Czachoń

14 40 – 16 00

112

Zajęcia komputerowe

M. Dudek

14 40 – 15 25

103

Zajęcia z historii dla uczniów zdolnych, zajęcia dodatkowe

M. Kozak

14 40 – 16 15

106

Zajęcia muzyczne + konsultacje
z muzyki i plastyki

T. Kibic

14 40 – 15 25

107

Konsultacje dla uczniów

G. Koćmiel

17 00 – 18 00

110

piątek

Konsultacje z j. angielskiego

B. Kocik

8 00 – 8 45

104

Zajęcia z przyrody, konsultacje

J. Małecka

12 50 – 13 35

105

Zajęcia projakościowe – zagadnienia przyrodnicze, zdobycze techniki
w aspekcie ekologii

J. Małecka

13 45 – 14 30

105

Konsultacje z j. angielskiego

Ł. Szwed

14 40 – 15 25

111

Zajęcia z j. polskiego

J.Rosiński

14 40 – 15 25

28

Zajęcia sportowe z piłki nożnej

M. Szłapak

15 30 – 16 15

Hala/Orlik

Zajęcia dodatkowe dla grup kajakowych

I.Trzciński

16 00 – 17 30

Przystań

sobota

Rajdy w ramach koła turystyczno - biologicznego

M. Błach

8 00 – 14 00

teren

Zajęcia z LSO

Ks. W. Pozlewicz

10 00

Sala parafialna

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.