Szkoła Podstawowa nr 12 im. Konstantego I. Gałczyńskiego

w Szczecinie

nprcz belka men bn ik nck kolor rgb

logo Laboratoria Przyszłości poziom białe

PE logo

                    

 
A- A A+
 

Opisała i wykonała zdjęcia prac mamy Katarzyny Michalkiewicz i swoje.

Samira Michalkiewicz

Moją pasją oprócz tańca jest rysowanie w wolnym czasie. Ciągle uczę się nowych technik korzystając z książek oraz filmów instruktażowych na internecie. Rysowanie sprawia mi ogromną radość oraz bardzo mnie odpręża. Czuję się pewnie w tym co robię, chociaż moje rysunki są amatorskie.  Głównie rysuje koty oraz części ciała człowieka. Uwielbiam rysować i jestem przekonana, że będę robić to do końca życia. 

Katarzyna Michalkiewicz

 Mojej mamy pasją jest pieczenie tortów oraz robienie mini deserków czyli mini porcji. Piecze ciasta i dekoruje je spełniając się artystycznie. Jest amatorką i robi te przepiękne torty oraz deserki w domowym zaciszu dla mnie dla siostry oraz dla naszej rodziny oraz znajomych. Do każdego wypieku podchodzi indywidualnie. Stara się aby każdy wypiek był jedyny i niepowtarzalny. Sprawia to mojej mamie ogromną radość oraz satysfakcję, że tort czy deserek smakuje i prezentuje się zjawiskowo oraz wyjątkowo. 
123456789101112

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.