Miło nam poinformować, że od 01 lutego 2021r. wracamy z realizacją zajęć w ramach projektu „Akademia Kompetencji – doskonalenie kluczowych kompetencji uczniów szczecińskich szkół”.

Dostaliśmy zgodę na realizację zajęć matematyczno-przyrodniczych oraz doradztwa edukacyjno-zawodowego w systemie zdalnym. Realizacja laboratoriów informatycznych została przesunięta na rok szkolny 2021/2022.

Zajęcia online będą prowadzone metodą eksperymentu, ze szkoły (z pracowni matematyczno-przyrodniczych), przez nauczyciela wykorzystującego sprzęt TIK i pomoce dydaktyczne uzyskane w ramach w/w projektu.

Harmonogram zajęć
Plan zaj nauczycieli Akademia kopia

matematyki:

1. Burda – szczegółowy harmonogram zajęć
  2. Michalak – szczegółowy harmonogram zajęć
  3. Wierchowicz –   szczegółowy harmonogram zajęć

geografii – szczegółowy harmonogram zajęć

biologii – szczegółowy harmonogram zajęć

chemii – szczegółowy harmonogram zajęć

fizyki – szczegółowy harmonogram zajęć

doradztwo edukacyjno – zawodowe – szczegółowy harmonogram zajęć,szczegółowy harmonogram zajęć klasa 7