Szkoła Podstawowa nr 12 im. Konstantego I. Gałczyńskiego

w Szczecinie

nprcz belka men bn ik nck kolor rgb

logo Laboratoria Przyszłości poziom białe

PE logo

                    

 
A- A A+
 
01.10.2020r został ogłoszony Szkolny Konkurs "Jesienna kompozycja".  W tym roku dzieci wraz z rodzicami tworzyły piękne  kompozycje z darów jesiennych, robiły zdjęcia i wysyłały na podanego e-maila. Wpłynęło 12 prac. Wszystkie były bardzo ładne. Jury miało do podjęcia bardzo trudną decyzję. Oceniana była kreatywność, pomysłowość, estetyka, oryginalność łączenia różnych materiałów jesiennych oraz innowacyjność wykonania kompozycji. Ponieważ wiele prac zasługiwało na uznanie, jury postanowiło przyznać trzy miejsca i trzy wyróżnienia oraz nagrodzić wszystkich uczestników szkolnego konkursu "Jesienna kompozycja".Uczniowie wykazali się dużą wyobraźnią przedstawiając temat konkursu.Wśród bukietów, plansz, makiet innowacyjną formą było ujęcie tematu jako opowiadanie połączone z makietą. Oto fragment nagrodzonej pracy ucznia kl.1a Tymona Pasławskiego
,,W pewien piękny słoneczny, jesienny  poranek wybraliśmy się na grzyby. Zabraliśmy duży kosz, który po kilku godzinach już był prawie pełen, a przed nami nadal rosło mnóstwo prawdziwków, podgrzybków, czasem trafiał się koźlaczek. Nagle usłyszeliśmy szelest. Każdy zatrzymał się nasłuchując i już po chwili zobaczyliśmy malutkiego jeża, który dzielnie dreptał między liśćmi niosąc na kolcach małe, czerwone jabłuszko. Oprócz samego jeża podziwialiśmy również jego upór ponieważ najbliższy sad znajdował się mniej więcej 2 kilometry od brzegu lasu ;) " Gratulujemy. 
 
Oto zwycięzcy:  I miejsce-Alicja Domagała kl. Ib   II miejsce- Nikola Mula gr. Oa   III miejsce-Tymon Pasławski kl. Ia
Wyróżnienia:  Oliwia Grandke kl.Ia   Dominik Szadkowski kl.IIa    Lena Presz kl. IIIb
I Miejsce Alicja Domagaa2 miejsce Nikola Mula 3 miejsce Tymon Pasawski Wyrnienie Dominik Szadkowski kl 2aWyrnienie Oliwia Grandke kl1aWyrnienie Lena Presz kl 3b
 

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.