Szkoła Podstawowa nr 12 im. Konstantego I. Gałczyńskiego

w Szczecinie

nprcz belka men bn ik nck kolor rgb

logo Laboratoria Przyszłości poziom białe

PE logo

                    

 
A- A A+
 

 Z okazji 22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi. W związku z tym w Szkole Podstawowej zorganizowany został konkurs ekologiczny dla klas VII  i VIII.  Warunkiem uczestnictwa było np. napisanie wiersza, wykonanie plakatu, wymyślenie hasła ekologicznego – wszystkiego tego, co kojarzył się z ekologią. Forma pracy była dowolna, zgodna z artystycznymi wyborami twórców, przygotować należało ją tak, aby można było ją zaprezentować( pokazać). Pracę z imieniem, nazwiskiem i klasą należało przekazać do organizatora konkursu p. Doroty Nowak – do 22 kwietnia 2022 roku. Organizator zastrzegł sobie prawo publikowania tekstu na szkolnej stronie internetowej oraz zaprezentowania prac na gazetce szkolnej. Wszyscy chętni, którzy zaangażowali się w zrobienie prac konkursowych, otrzymali świetne oceny z języka polskiego oraz pozytywny wpis zachowania za aktywność na rzecz szkoły.
P1110048P1110049P1110050P1110051

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.