Szkoła Podstawowa nr 12 im. Konstantego I. Gałczyńskiego

w Szczecinie

nprcz belka men bn ik nck kolor rgb

logo Laboratoria Przyszłości poziom białe

PE logo

                    

 
A- A A+
 

23.04.2021 r. obchodziliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI i PRAW AUTORSKICH. Uczniów zapoznano z przepisami dotyczącymi poszanowania i przestrzegania praw autorskich. Obył się cykl dyskusji poświęconych roli czytelnictwa i wpływu książki na rozwój człowieka. Uczniowie zaprezentowali swoje ulubione książki w konkursie na najciekawszą recenzję.  Najciekawsze recenzje napisały:

- Natalia Jarząbek klasa 7B,
- Klaudia Czarkowska klasa 7B,
- Oliwia Jagła klasa 8B.
Konkursy przygotowała i przeprowadziła Danuta Giewoń.

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.