Bal Karnawałowy odbył się 9 lutego 2023 r. w sali gimnastycznej. Przygotowania do balu trwały kilka dni. Oddział przedszkolny 0a i klasa 2b dzień wcześniej udały się do Biblioteki Publicznej na lekcję biblioteczną, na której zapoznawały się z tradycjami karnawałowymi i wykonywały maski karnawałowe, które posłużyły do dekoracji na bal. Wszystkie dzieci z klas 0-3 wspólnie z nauczycielami w klasach oraz w świetlicy wykonywały dekorację (np. śnieżynki - origami, kwiaty, choinki, łańcuchy, sznurki z kolorową bibułą), a następnie ją zawiesiły. Zabawę poprowadził Pan wodzirej. Dzieci przebrały się za różne postacie z bajek i nie tylko. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!