Szkoła Podstawowa nr 12 im. Konstantego I. Gałczyńskiego

w Szczecinie

nprcz belka men bn ik nck kolor rgb

logo Laboratoria Przyszłości poziom białe

PE logo

                    

 
A- A A+
 

18 maja 2024r. do naszej szkoły zawitała pani z Powiatowej Stacji Epidemiologiczno - Sanitarnej w Szczecinie. Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas 1 wzięli udział w zajęciach z Programu Wojewódzkiego „Zdrowe zęby mamy, marchewkę zajadamy”. Nasz gość opowiadał nam o tym jak myć zęby, opowiadał o składzie pasty do zębów, co zdrowego należy jeść oraz ile cukru jest w niezdrowych rzeczach. Na koniec nasi uczniowie wzięli udział w teście wiedzy o zdrowym odżywianiu. Wszyscy zdali go celująco.
DSCN1495DSCN1497DSCN1498DSCN1499DSCN1503

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.