Szkoła Podstawowa nr 12 im. Konstantego I. Gałczyńskiego

w Szczecinie

nprcz belka men bn ik nck kolor rgb

logo Laboratoria Przyszłości poziom białe

PE logo

                    

 
A- A A+
 

W dniach 6-10 maja 2024r. odbył się tydzień z magicznymi zadaniami związanymi ze światem Harry’ego Pottera. Uczniowie w swoich zespołach projektowali logo, stawili czoła trudnej krzyżówce, zagmatwanej wykreślance, ćwiczyli wzrok odnajdując przedmioty, ale także wykazali się znajomością postaci z filmów o Harrym Potterze. Malowali portrety swoich bohaterów, które wiszą w holu koło Biblioteki Szkolnej.

Na koniec zmagań 21 maja 2024r. uczniowie z klas 3-8 zmierzyli się w Turnieju Trójmagicznym. Odszukiwali w książkach informacji o swoich ulubionych bohaterach, odgadywali z której części jest dany cytat, opisywali wylosowaną postać – figurkę. Sprawdzali wzajemnie swoją wiedzę o świecie magicznym.

W tym roku udział w konkursie wzięło prawie 50 uczniów z klas 1-8. Na koniec zmagań wszyscy uczniowie dostali dyplomy i upominki.
234567813

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.