Szkoła Podstawowa nr 12 im. Konstantego I. Gałczyńskiego

w Szczecinie

nprcz belka men bn ik nck kolor rgb

logo Laboratoria Przyszłości poziom białe

PE logo

                    

 
A- A A+
 

Uczniowie klas 8a i 8b w ramach wolontariatu szkolnego brali udział w drugim wyjściu na akcję "Spotkanie przy zupie". Spotkanie poświęcone dla osób w kryzysie bezdomności. Nasi uczniowie jako wolontariusze pakowali paczki żywnościowe złożone z: chleba, bułek, gotowych kanapek i ciasta, wydawali ciepłą zupę i kawę raz pomagali na stoisku z ubraniami. W drodze powrotnej rozmawiali o wolontariacie i pomocy innym. Wszystko działo się pod okiem opiekunek wolontariatu p. Moniki Nigbor-Fabisiak i p. Joanny Stasiak.
IMG 20240516 185301IMG 20240516 185555

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.