Pod koniec marca nasza szkoła włączyła się w akcję pomocy pogorzelcom - p. Grażynie i p. Mariuszowi. Nasi nauczyciele wspólnie z Radą Osiedla Podjuchy zorganizowali Warsztaty Palmowe, w których wzięli udział nasi uczniowie i ich rodzice.  Drugą akcją zwieńczającą zbiórkę był kiermasz wielkanocny. Kiermasz udało się zorganizować dzięki hojności naszych uczniów, rodziców i nauczycieli, którzy przekazali różności na stoisko. Można było zakupić ciasta, książki, zabawki oraz rękodzieła.

Podczas obu akcji udało się zebrać łącznie  2080 zł 14 gr  Pieniążki wraz z życzeniami świątecznymi, jeszcze przed świętami trafiły do p. Grażyny i p. Mariusza.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom!
kiermasz kolazwarsztaty kolaz