22 grudnia w naszej szkole odbył się szereg spotkań świątecznych. Uczniowie klas 4-8 spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami przy wigilijnych stołach. Była to okazja do złożenia sobie życzeń oraz podzielenia się opłatkiem.

Po pełnych ciepła chwilach spędzonych w klasach wszyscy udali się na halę sportową, aby wziąć udział w „Festiwalu Kolęd”. Każdy zespół klasowy miał zaprezentować wybraną wcześniej kolędę. W wykonaniu poszczególnych utworów występujących aktywnie wspierali ich koledzy i koleżanki siedzący na widowni.

Po wykonaniu kolęd wszyscy uczestnicy uroczystości wspólnie odśpiewali najbardziej popularne piosenki świąteczne.

Za przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości odpowiedzialni byli Julita Szawarejko, Danuta Giewoń i Tomasz Kibic.
DSCN1497DSCN1498DSCN1499DSCN1500DSCN1504DSCN1506DSCN1509