27 października 2023 roku odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji i pozostaje na długo w pamięci każdego pierwszoklasisty. Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły i zostali pasowani na uczniów. Wychowawczyniami klas pierwszych są panie: Ia Alina Sitarek, Ib Agnieszka Bujaska. Słowa przysięgi czytała pani wicedyrektor Jadwiga Romankiewicz, a pasowania dokonał pan dyrektor Ireneusz Ruszniak.

Część artystyczną przygotowały klasy trzecie pod kierunkiem wychowawczyń: pani Lidii Teleman i pani Lilli Matusiak. Uroczystość prowadzona była przez przedstawicieli Małego Samorządu Uczniowskiego: Lenę Klimczak i Zuzannę Pawelec z klasy IIIb. Gościnnie w czasie uroczystości były dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły oraz grupa Leśne Duchy z Przedszkola Publicznego nr 79 "Figielek".

Od Rady Rodziców pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy i ołówki, a od swoich rodziców pamiątkowe medale i birety.
DSCN1413DSCN1415DSCN1416DSCN1418DSCN1419DSCN1422DSCN1425DSCN1427DSCN1430DSCN1432DSCN1435DSCN1438DSCN1470DSCN1473