Szkoła Podstawowa nr 12 im. Konstantego I. Gałczyńskiego

w Szczecinie

PE logo

                    

 
A- A A+
 

Półkolonie zimowe trwały tydzień (jeden turnus). Dla dzieci przygotowano różne atrakcje. Codziennie wyjeżdżały na różne wycieczki, np. do „Labirynt Laser Tag Szczecin” – gdzie grały w laserowy paintball, natomiast w GEKO - Szczecińskim Centrum Wspinaczkowym – uczyły się wspinać po ścianie i nie tylko. Uczestniczyły też w warsztatach „Baw się i buduj”
z wykorzystaniem setek rodzajów i kształtów klocków Lego. Były w Zajezdni Sztuki w Szczecinie - w Muzeum Techniki
i Komunikacji oraz w Eurece. Oczywiście nie zabrakło również wyjścia do Kina Helios na film pt. „Paintball 2”, na którym było dużo śmiechu oraz łez. W trakcie półkolonii odbyła się również prelekcja na temat ”Bezpieczne ferie 2018” przeprowadzona przez pracownika Sanepidu w Szczecinie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
12345678910111213141516171819

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.