Szkoła Podstawowa nr 12 im. Konstantego I. Gałczyńskiego

w Szczecinie

nprcz belka men bn ik nck kolor rgb

logo Laboratoria Przyszłości poziom białe

PE logo

                    

 
A- A A+
 

Na podstawie uchwały Nr LXIII/1169/06 Rady Miasta Szczecina z dnia 16 października 2006 r. w sprawie określenia szczegółowych warunków korzystania z nieruchomości gminnych przez miejskie jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej oraz uchwały nr XXVI/523/04 Rady Miasta Szczecin z dnia 20 września 2004 r.  w sprawie zasad korzystania z gminnych obiektów sportowych położonych na terenie szkół

Wobec powyższego obiekt tzw. „Orlik” należy traktować jako część nieruchomości oddanej Szkole w trwały zarząd. W związku z tym o zasadach jego udostępnienia decyduje dyrektor szkoły. Zgodnie z w/w uchwałami obiekt może być udostępniany na podstawie umów najmu, dzierżawy oraz użyczenia w ramach możliwości organizacyjnych Szkoły. Zatem boiska „Orlik” będą zamknięte a korzystanie z ich wymaga każdorazowo zgody dyrektora szkoły zgodnie z regulaminem określającym zasady korzystania. Przebywanie osób bez odpowiedniej zgody na terenie Szkoły oraz boisk tzw. „Orlik” jest zabronione a osoby nie respektujące powyższego zakazu biorą na siebie pełną odpowiedzialność prawną a Szkoła nie będzie odpowiadać za ewentualne zdarzenia np. wypadek.

REGULAMIN_PORZĄDKOWY_KOMPLEKSU_BOISK_SPORTOWYCH

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.