Szkoła Podstawowa nr 12 im. Konstantego I. Gałczyńskiego

w Szczecinie

PE logo

                    

 
A- A A+
 

Półkolonie letnie trwały tydzień (jeden turnus). Dla dzieci przygotowano różne atrakcje. Codziennie wyjeżdżały na różne wycieczki, np. na „Podziemne Trasy Szczecina ” – gdzie przewodnik opowiadał dzieciom historię naszego miasta z okresu
II wojny, natomiast  w Toys Garden - uczyły się grać w golfa, do Centrum Logistycznego "Amazon" - gdzie poznały tajniki pracy w firmie Amazon. Uczestniczyły też w warsztatach „Baw się i buduj” z wykorzystaniem setek rodzajów i kształtów klocków Lego. Zorganizowana była również wycieczka do statkiem po Odrze, gdzie dzieci poznawały historię portu. Oczywiście nie zabrakło również wyjścia do Kina Helios na film pt. „Detektyw Pikachu”. W trakcie półkolonii codziennie dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach sportowych, a także plastycznych. W czasie popołudniowych zajęć panie wychowawczynie zaplatały dzieciom  kolorowe warkocze oraz tworzyły różne zwierzęta z balonów do modelowania. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!  
23457891011121314151616

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.