Szkoła Podstawowa nr 12

w Szczecinie

PE logo

                    

 
A- A A+
 

Przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2018/2019

Prowadzenie uroczystości:

Agata Zagiczek kl. 3b

Jakub Aleksandrowicz kl. 3b

Samorządy klasowe:

Klasa 2 a: Kornelia Pskowska i Julia Tymińska

Klasa 2b: Gabriel Wierenko i Natalia Malinowska

Klasa 3 a: Aleksander Rodzeń i Kinga Kostrzewa

Klasa 3 b: Jakub Aleksandrowicz i Agata Zagiczek
Plan pracy MSU
Regulamin MSU

Przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017/2018

Prowadzenie uroczystości:

Agata Zagiczek kl. 2b

Jakub Aleksandrowicz kl. 2b

Samorządy klasowe:

Klasa 2 a: Robert Cichórz, Magdalena Marzec, Kseniia Boiko

Klasa 2b: Agata Zagiczek, Jakub Aleksandrowicz

Klasa 3 a: Emilia Wachnik, Karolina Probola, Liwia Kleka

Klasa 3 b: Lena Osmańska, Amelia Jędrusik, Damian Denis

Klasa 3 c: Wiktoria Ostrowska, Monika Domino

Klasa 3 d: Anna Buczel, Alicja Andrzejewska

Regulamin MSU
Plan pracy MSU

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego SP 12 - Nikola Galowska z kl. 3a Gim.

Samorządy klasowe:

- Klasa 4a: Michał Hanc, Natalia Buchart, Adam Napolski

- Klasa 4b: Natalia Jarząbek, Julia Staszków, Agnieszka Kucharczyk

- Klasa 4c: Sebastian Redmer, Bartosz Nowak,

- Klasa 5a: Remigiusz Szabłowski, Maksymilian Łatka, Piotr Korzeniewski

- Klasa 5b: Michał Szrenfer, Antonina Żeluk, Oliwia Jagła

- Klasa 6a: Jakub Kowalski, Paweł Machniak, Karol Kosmala

- Klasa 6b: Amelia Tumasz, Mikołaj Jasiński, 

- Klasa 7a: Nikodem Niezabitowski, Julia Słodkowska, Iwo Bakowski

- Klasa 7b: Jakub Barwikowski, Julia Drozdek, Dominika Borycka

- Klasa 2a Gim: Sebastian Kaźmierczak, Natalia Hegenbarth, Mateusz Wolański

- Klasa 2b Gim: Wiktoria Cyga, Małgorzata Gronek, Oliwia Olczyk

- Klasa 3a Gim: Jakub Grabowski, Adam Lewandowski, Nikola Galowska, Katarzyna Zimny

Plan pracy SU

Przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017

Prowadzenie uroczystości:

Alicja Sawka kl. 3a i Michał Hanc kl. 3c.

Samorządy klasowe:

kl. 2a Emilia Wachnik
kl. 2b Lena Osmańska, Amelia Jędrusik
kl. 2c Julia Kamieniak, Adam Materkowski
kl. 2d Anna Buczel, Alicja Andrzejewska
kl. 3a Alicja Sawka, Emil Boczkowski
kl. 3b Adam Napolski, Natalia Jarząbek, Inga Janke
kl. 3c Amelia Samborska, Wiktoria Niciak


Plan pracy MSU 2016/17
Regulamin Małego Samorządu Uczniowskiego

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.