Szkoła Podstawowa nr 12 im. Konstantego I. Gałczyńskiego

w Szczecinie

nprcz belka men bn ik nck kolor rgb

logo Laboratoria Przyszłości poziom białe

PE logo

                    

 
A- A A+
 

            W dniach 20 - 22 maja w naszej szkole było trochę ciszej i spokojniej niż zwykle, gdyż uczniowie klas 5a, 5c i 7b wyjechali do Czaplinka, na zieloną szkołę.

            Te dni obfitowały w całe mnóstwo przygód i rozrywek. Pod opieką przesympatycznych animatorów dzieciaki
(i młodzież;)) mogły sprawdzić się w takich wyzwaniach jak: ścianka wspinaczkowa, paintball, strzelanie z łuku i wiatrówki, czy survival. Można było także odprężyć się na kajaku i rowerze wodnym, a także w trakcie kursu tańca. Po wyczerpującym dniu nie było mowy o nudzie i polegiwaniu w pokojach. Wieczorem zmęczenie szybko mijało i można było spokojnie szaleć na dyskotekowym parkiecie lub sprawdzić się w konkursach organizowanych przy ognisku. Dopiero nocą wszyscy regenerowali siły i wstawali w pełni gotowi do podjęcia kolejnych zadań.

            Wyjazd do Czaplinka długo pozostanie w pamięci uczestników. Pokazał, że są silną, zgraną, barwną grupą, która nie boi się żadnych wyzwań, nawet tych najtrudniejszych - jak ubieranie pościeli, czy przetrwanie trzech dni bez ukochanego telefonu;).
1234

Zespół dziewcząt Szkoły Podstawowej Nr 12 brązowymi medalistkami

FINAŁÓW MISTRZOSTW SZCZECINA
W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT KLAS VI
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W ROKU SZK. 2018/2019

Skład drużyny:

 1. Lena Miklaszewska
 2. Wiktoria Niciak
 3. Amelia Samborska
 4. Helena Kozak
 5. Oliwia Szymaszek
 6. Alicja Czarnecka
 7. Julia Mikołajczyk
 8. Alicja Sekut
 9. Maja Ciesielska
 10. Amelia Hauzer
 11. Emilia Wachnik
 12. Jessica Rudzińska

Opiekun drużyny: Jacek Wróblewski

PIŁKA NOŻNA

Informujemy o konieczności pisemnego potwierdzenia przez rodzica dziecka zakwalifikowanego do klasy I na rok szkolny 2019/2020 woli przyjęcia.

W związku z powyższym w dniach 16-24.04.2019r. należy zgłosić się do sekretariatu szkoły w celu złożenia stosownego oświadczenia.

Informujemy o konieczności pisemnego potwierdzenia przez rodzica dziecka zakwalifikowanego do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020 woli przyjęcia.

W związku z powyższym w dniach 24-26.04.2019r. należy zgłosić się do sekretariatu szkoły w celu złożenia stosownego oświadczenia.

Dnia 19.03.2019 Dzieci z grupy "Oa" były w piekarni na warsztatach pieczenia chleba i dekorowania babeczek. Zajęcia bardzo nam się podobały, ponieważ wiele czynności wykonywaliśmy sami i wiele się dowiedzieliśmy o pracy piekarzy i o powstawaniu chleba. Świetnie się bawiliśmy.
12345678910

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.