W piątek, 24 czerwca miało miejsce zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Zespole Szkół nr 15. Podczas uroczystości głos zabrał pan dyrektor Ireneusz Ruszniak oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Ewelina Szabłowska. Następnie zebrani oglądali część artystyczną przygotowaną przez młodzież szkoły podstawowej i gimnazjum. Później najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz pamiątkowe medale i książki. Był to szczególny dzień dla uczniów klas szóstych trzecich gimnazjum kończących kolejny etap swojej edukacji.
Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, udanego wypoczynku i słonecznej pogody.