UWAGA !!!

Zwrot opłaty za obiady za miesiąc marzec 2020 r.

Rodzice uczniów, którzy dokonali wpłaty za obiady za miesiąc marzec 2020 r., proszeni są o napisanie pisma do Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 12 w Szczecinie z prośbą o zwrot niewykorzystanej kwoty od dnia 12.03.2020 r.

W piśmie proszę podać, którego dziecka dotyczy zwrot (imię i nazwisko dziecka, klasa), kontaktowy nr telefonu oraz nr rachunku bankowego, na który będzie zwrócona nadpłacona kwota.

Prośbę należy dostarczyć do szkoły lub wysłać drogą elektroniczną na adres:

Obiady odpisane w miesiącu marcu będą uwzględnione przy wpłacie za miesiąc kwiecień.

Odpisane obiady nie przechodzą automatycznie na następny miesiąc.

W pierwszej kolejności należy zgłosić chęć wykupienia obiadów na miesiąc kwiecień, następnie będzie dokonywane właściwe odliczenie. Dokonywana wpłata będzie pomniejszona w miesiącu kwietniu o kwotę odpisanych obiadów w miesiącu marcu.

Miesięczną odpłatność za obiady należy wpłacać z góry, do końca miesiąca poprzedzającego miesiąc, którego płatność dotyczy (do końca miesiąca marca za miesiąc kwiecień).

UWAGA!!! W dniu 28.02.2020 (piątek) będzie zamknięte, nie będzie możliwości
uiszczenia opłat za wyżywienie

Opłata za pełne WYŻYWIENIE w m-cu  MARZEC wynosi:

OBIADY 22 dni x 3,50 = 77

Wpłaty od 24.02.2020 r.  (pok. 109)          poniedziałek        7:30 - 15:00
                                                                        wtorek        8:30 - 16:30
                                                                środa - piątek     7:30 - 15:00

Proszę o terminowe wpłaty

UWAGA!!! W dniu 28.02.2020 (piątek) będzie zamknięte, nie będzie możliwości wpłat

OPŁATĘ ZA WYŻYWIENIE NALEŻY UISZCZAĆ (uwzględniając odliczenia)

GOTÓWKĄ – ODLICZONĄ RÓWNĄ KWOTĄ

Opłata za pełne WYŻYWIENIE PRZEDSZKOLNE

za m-c LUTY wynosi:

WYŻYWIENIE pełne „O”ZA LUTY 20 dni x 6,50 = 130,00

Proszę o terminowe wpłaty

Zgodnie z zarządzeniem nr 262/18 Prezydenta Miasta Szczecin z dnia 25 czerwca 2018 r. w sprawie opłaty za wyżywienie dzieci uczęszczających do prowadzonych przez Gminę Miasta Szczecin przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych – opłatę za wyżywienie przedszkolne wnosi się do 7 dnia miesiąca następującego po miesiącu rozliczeniowym.

Wpłaty (pok.109)                             poniedziałek        od 7:30 - 15:00

wtorek                  od 8:30 - 16:30

środa - piątek            od 7:30 - 15:00

OPŁATĘ ZA WYŻYWIENIE NALEŻY UISZCZAĆ (uwzględniając odliczenia)