W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą zagrożenia koronawirusem a trwającą rekrutacją do oddziałów przedszkolnych i klas I można zapisywać dzieci:

1. Przez stronę naboru https://nabor.pcss.pl/szczecin/ i wówczas konieczny kontakt telefoniczny w celu podania identyfikatora zgłoszenia/wniosku.
  2. E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z obowiązkowym podaniem numeru kontaktowego.
  3. Telefonicznie pod numerem tel. 914609755.

O dalszych instrukcjach będziemy informować na bieżąco. Prosimy o systematyczne śledzenie komunikatów na stronie szkoły.

Prowadzimy REKRUTACJĘ uczniów do klasy IV sportowej

O przyjęcie do klasy IV oddziału sportowego o profilu kajakarstwo mogą starać się 2010 – 2011 (obecne klasy III)

1. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie – 914609755

Szczegóły będą podane w późniejszym terminie.

1. Dokumenty w wersji papierowej - w ciągu 2 dni roboczych od dnia odwołania ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty.
  2. Proszę na bieżąco śledzić komunikaty.