Szkoła Podstawowa nr 12 im. Konstantego I. Gałczyńskiego

w Szczecinie

nprcz belka men bn ik nck kolor rgb

logo Laboratoria Przyszłości poziom białe

PE logo

                    

 
A- A A+
 

Godzina dostępności nauczycieli – rok szkolny 2023/2024

 

Lp.

Imię i nazwisko

Przedmiot

Dzień

Godzina

Sala

Dostępność

1.

Małgorzata Dudek

informatyka

czwartek

15:30 – 16:30

103

1 i 2 tydzień miesiąca dla uczniów,
3 i 4 tydzień miesiąca dla rodziców

2.

Julita Szawarejko

język niemiecki/
język angielski

wtorek

15:30 – 16:30

28

1 i 3 tydzień miesiąca dla rodziców,
2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

3.

Łukasz Szwed

j. angielski

środa

15:25 - 16:25

111

1 i 3 tydzień miesiąca dla rodzica,
2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

4.

Aleksandra Wierchowicz

matematyka

poniedziałek

14:40 - 15:40

30

1 i 3 tydzień miesiąca dla rodziców,
2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

5.

Aleksandra Stołecka

język polski

poniedziałek

15:25 - 16:25

113

1 i 3 tydzień miesiąca dla rodziców,
2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

6.

Wioletta Krych

edukacja
przedszkolna

wtorek

16:00 - 17:00

22

1 i 2 tydzień miesiąca dla rodziców,
3 i 4 tydzień miesiąca dla dzieci

7.

Ireneusz Trzciński

wychowanie
fizyczne

poniedziałek

15:30 - 16.30

pokój nauczycielski

1 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów,
2 i 4 tydzień miesiąca dla rodziców

8.

Anetta Kaczmarska

świetlica

piątek

15:50 – 16:50

51

1 i 2 tydzień miesiąca dla uczniów,
3 i 4 tydzień miesiąca dla rodziców

9.

Agnieszka Wodarczyk

pedagog specjalny/
psycholog

czwartek

16:00 – 17:00

gabinet
pedagogów

1 i 3 tydzień miesiąca dla rodziców,
2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

10.

Małgorzata Ćwikowska

historia/wos

poniedziałek

14:40 – 15:40

36

1 i 3 tydzień miesiąca dla rodziców,
2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

11.

Barbara Kocik

j. angielski

środa

15:30 – 16:30

112

1 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów,
2 i 4 tydzień miesiąca dla rodziców

12.

Katarzyna Fremel

edukacja
wczesnoszkolna

poniedziałek

16:00 – 17:00

21

1 i 3tydzień miesiąca dla rodziców

środa

12:40 – 13:40

21

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów,

13.

Lidia Teleman

edukacja
wczesnoszkolna

poniedziałek

15:00 – 16:00

20

1 i 3 tydzień miesiąca dla rodziców,
2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

14.

Joanna Stasiak

język angielski/
rewalidacja/
wspomaganie

poniedziałek

15:00 - 16.00

19

1 i 3 tydzień miesiąca dla rodziców

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

15.

Mateusz Michalak

matematyka

środa

15:30 - 16:30

104

1 i 3 tydzień miesiąca dla rodziców,
2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

16.

Mariusz Szłapak

wychowanie
fizyczne

poniedziałek

15:30 – 16:30

37

1 i 2  tydzień miesiąca dla rodziców,
3 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

17.

Grażyna Koćmiel

pedagog

poniedziałek

14:40 – 15:40

gabinet pedagogów

1 i 3 tydzień miesiąca dla rodziców,
2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

18.

Renata Czachoń

geografia

środa

14:40 - 15:40

112

1 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów,
2 i 4 tydzień miesiąca dla rodziców

19.

Beata Warzecha-Hałaczkiewicz

wychowanie
fizyczne

poniedziałki

15:30 - 16.30

30

1 i 2 tydzień miesiąca dla rodziców,
3 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

20.

Jolanta Małecka

przyroda/biologia/
technika

piątek

14:35 - 15:35

105

1 i 3 tydzień miesiąca dla rodziców,
2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

21.

Alina Sitarek

edukacja
wczesnoszkolna

wtorek

15:30 – 16:30

17

1 i 3 tydzień miesiąca dla rodziców

piątek

11:50 – 12:50

21

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

22.

Małgorzata Kogut

edukacja
wczesnoszkolna

poniedziałek

11:50 - 12:50

18

1 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów

czwartek

16:00 - 17:00

18

2 i 4 tydzień miesiąca dla rodziców

23.

Jacek Wróblewski

wychowanie
fizyczne

środa

15:30 - 16:30

35

1 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów,
2 i 4 tydzień miesiąca dla rodziców

24.

Lilla Matusiak

edukacja
wczesnoszkolna

czwartek

13:40 - 14.40

19

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

środa

16:00 – 17:00

19

1 i 3 tydzień miesiąca dla rodziców

25.

Danuta Giewoń

język polski

poniedziałek

15:30 – 16:30

27

1 i 3 tydzień miesiąca dla rodziców,
2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

26.

Agnieszka Bujalska

edukacja
wczesnoszkolna

poniedziałek

15:45 – 16:45

17

1 i 3 tydzień miesiąca dla rodziców

środa

9:40 – 10:40

110

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

27.

Tomasz Kibic

muzyka/plastyka

czwartek

15:30 – 16:30

107

1 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów,
2 i 4 tydzień miesiąca dla rodziców

28.

Jacek Łazarowicz

matematyka/
fizyka

środa

14:35 – 15:35

107

2 tydzień miesiąca dla rodziców,
3  tydzień miesiąca a dla uczniów

29.

Piotr Kralewski

historia

wtorek

15:30 - 16:30

36

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów,
1 i 3 tydzień miesiąca dla rodziców

30.

Monika Nigbor-Fabisiak

świetlica

poniedziałek

17:00 - 18:00

Radosna Szkoła

1 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów,
2 i 4 tydzień miesiąca dla rodziców

31.

Magdalena Czarnecka-Słoma

chemia/biologia

środa

14:40 – 15:40

37

1 i 2 tydzień miesiąca dla rodziców,
3 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

32.

Ksiądz Piotr Biber

religia

wtorek

15:30 - 16:30

35

1 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów,
2 i 4 tydzień miesiąca dla rodziców

33.

Siostra Monika Hoffmann

religia

środa

14:00 – 15:00

35

1 i 2 tydzień miesiąca dla uczniów,
3 i 4 tydzień miesiąca dla rodziców

34.

Jarosław Rosiński

język polski

środa

14:40 – 15:40

106

1 i 2 tydzień miesiąca dla uczniów,
3 i 4 tydzień miesiąca dla rodziców

35.

Joanna Zjadewicz

edukacja
przedszkolna

środa

16:00 – 17:00

22

1 i 3 tydzień miesiąca dla dzieci,
2 i 4 tydzień miesiąca dla rodziców

36.

Paulina Mazur

świetlica/
wspomaganie

poniedziałek

13:00 – 14:00

RS

1 i 3  tydzień miesiąca dla uczniów,

wtorek

16:00 – 17:00

świetlica

3 i 4 tydzień miesiąca dla rodziców

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.