Szkoła Podstawowa nr 12 im. Konstantego I. Gałczyńskiego

w Szczecinie

nprcz belka men bn ik nck kolor rgb

logo Laboratoria Przyszłości poziom białe

PE logo

                    

 
A- A A+
 

Godzina dostępności – rok szkolny 2022/2023

 

Lp.

Imię i nazwisko

Przedmiot

Dzień

Godzina

Sala

Dostępność

1.

ks. Waldemar Pozlewicz

religia

środa

15.25-16.25

35

2 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów, 1 i 4 tydzień dla rodziców

2.

Aleksandra Stołecka

język polski

czwartek

15.30-16.30

113

1 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów, 2 i 4 tydzień dla rodziców

3.

s. Ewelina Betkało

religia

czwartek

15:00-16:00

19

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów, 1 i 3 tydzień dla rodziców

4.

Małgorzata Dudek

informatyka

środa

15.30-16.30

14.35-15.35

103

1 i 2 tydzień miesiąca dla uczniów,

3 i 4 tydzień dla rodziców

5.

Julita Szawarejko

język niemiecki

język angielski

poniedziałek

15:30-16:30

28

1 i 4 tydzień miesiąca dla rodziców

2 tydzień j. angielski dla uczniów

3 tydzień j. niemiecki dla uczniów

6.

Małgorzata Ćwikowska

historia, WOS

wtorek

14.45-15.45

36

2 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów, 1 i 4 tydzień dla rodziców

7.

Łukasz Szwed

język angielski

wtorek

15:25-16:25

111

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów, 1 i 3 tydzień dla rodziców

8.

Katarzyna Fremel

edukacja wczesnoszkolna

wtorek - uczniowie

8.40-9.40

21

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów, 1 i 3 tydzień dla rodziców

środa – rodzice

16.00-17.00

9.

Marta Janke

historia

poniedziałek

15.45-16.45

106

1 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów, 2 i 4 tydzień dla rodziców

10.

Jolanta Małecka

technika

piątek

15.30–16.30

105

2 i 4 tydzień miesiąca dla rodziców

piątek

15.30-16.30

1 i 3 tydzień dla uczniów

11.

Aleksandra Wierchowicz

matematyka

czwartek

14.40–15.40

30

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów, 1 i 3 tydzień dla rodziców

12.

Łukasz Burda

matematyka/fizyka

wtorek

15:30-16:30

107

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów, 1 i 3 tydzień dla rodziców

13.

Alina Sitarek

edukacja wczesnoszkolna

wtorek

9.30-10.30

27

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów,

15.30-16.30

17

1 i 3 tydzień dla rodziców

14.

Agnieszka Bujalska

edukacja wczesnoszkolna

piątek - uczniowie

13.40-14.40

17

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów (w dniach opiekuńczo-wychowawczych przypadających w piątki zajęcia z uczniem będą w środy)

środa - rodzice

14.40-15.40

1 i 3 tydzień miesiąca dla rodziców

15.

Danuta Giewoń

język polski

wtorek

15.30-16.30

27

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów, 1 i 3 tydzień dla rodziców

16.

Ireneusz Trzciński

w-f

środa

14.40-15.40

36

1 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów, 2 i 4 tydzień dla rodziców

17.

Beata Warzecha- Hałaczkiewicz

w-f

poniedziałek

15.00-16.00

30

2 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów, 1 i 4 tydzień dla rodziców

18.

Lilla Matusiak

edukacja wczesnoszkolna

środa

15.30-16.30

19

1 i 3 tydzień miesiąca dla rodziców

9.35–10.35

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

19.

Mateusz Michalak

matematyka

środa

16:00-17:00

104

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów, 1 i 3 tydzień dla rodziców

20.

Lidia Teleman

edukacja wczesnoszkolna

czwartek

15.00-16.00

20

2 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów, 1 i 4 tydzień dla rodziców

21.

Joanna Stasiak

język angielski

wtorek

15.00-16.00

19

1 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów, 2 i 4 tydzień dla rodziców

22.

Tomasz Kibic

muzyka/plastyka

środa

15:00-16:00

107

1 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów, 2 i 4 tydzień dla rodziców

23.

Wioletta Krych

wychowanie przedszkolne

wtorek

16:00-17:00

22

3 i 4 tydzień miesiąca dla dzieci,

1 i 2 tydzień dla rodziców

24.

Małgorzata Kogut

edukacja wczesnoszkolna

wtorek

czwartek

15:30-16:30

10:30-11:30

18

2 tydzień miesiąca dla rodziców
4 tydzień miesiąca
dla uczniów

wtorek

czwartek

15:30-16:30

10:30 -11:30

1 tydzień miesiąca dla rodziców
3 tydzień miesiąca
dla uczniów

25.

Mariusz Szłapak

w-f

czwartek

14.00-15.00

37

3 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów, 1 i 2 tydzień dla rodziców

26.

Jarosław Rosiński

język polski

środa

15.30-16.30

28

1 i 2 tydzień miesiąca dla uczniów, 3 i 4 tydzień dla rodziców

27.

Barbara Kocik

język angielski

wtorek

wtorek

15.15-16.15

15.15-16.15

106

36

2 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów,

1 i 4 tydzień dla rodziców

28.

Monika Nigbor-Fabisiak

świetlica

poniedziałek

16.00-17.00

sala świetlicy (51)

1 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów

17.00-18.00

Radosna Szkoła

2 i 4 tydzień dla rodziców

29.

Grażyna Koćmiel

pedagog

poniedziałek

15.00-16.00

112

1 i 3 tydzień miesiąca dla uczniów

2 i 4 tydzień miesiąca dla rodziców

30.

Jacek Wróblewski

w-f/edb

czwartek

16.00–17.00

35

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów, 1 i 3 tydzień dla rodziców

31.

Paulina Wierzbicka

przyroda/biologia

wtorek

15.40-16.40

105

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów

1 i 3 tydzień dla rodziców

32.

Magdalena Czarnecka-Słoma

chemia

poniedziałek

15.30-16.30

37

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów, 1 i 3 tydzień dla rodziców.

33.

Joanna Zjadewicz

wych. przedszkolne

czwartek

16:00-17:00

22

3 i 4 tydzień miesiąca dla dzieci,

1 i 2 tydzień dla rodziców

34.

Renata Czachoń

geografia

środa

16:05-17:05

112

3 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów, 1 i 2 tydzień dla rodziców

35.

Anetta Kaczmarska

świetlica

środa

15:30-16:30

sala świetlicy (51)

1 i 2 tydzień miesiąca dla uczniów, 3 i 4 tydzień dla rodziców

36.

Agnieszka Wodarczyk

pedagog specjalny/psycholog

poniedziałek

16.30-17.30

110

2 i 4 tydzień miesiąca dla uczniów, 1 i 3 tydzień dla rodziców

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.