Szkoła Podstawowa nr 12 im. Konstantego I. Gałczyńskiego

w Szczecinie

nprcz belka men bn ik nck kolor rgb

logo Laboratoria Przyszłości poziom białe

PE logo

                    

 
A- A A+
 

Zajęcia plastyczne na świeżym powietrzu. Gdy tylko dopisuje pogoda wykonujemy prace na dworze. Plakat ozdabia nasza świetlicę. Malowanie farbami to jedna z ulubionych technik plastycznych przez dzieci.
1

Podczas zajęć ruchowych, chętnie korzystamy z układów "Just dance". Cała grupa angażuje się do układu, idzie nam coraz lepiej.
1234

Gdy dopisuje pogoda, zajęcia plastyczne prowadzone są w plenerze. Dzieci chętnie biorą w nich udział. Tym razem inspiracją była otaczająca nas przyroda. Rysowaliśmy drzewa oraz wiosenne kwiaty: kwiaty, tulipany.
12

Aby przywołać zimę dzieci na zajęciach plastycznych wykonały prace charakterystyczne dla tej pory roku. Chyba się udało! Za oknami mróz, teraz czekamy na śnieg!
12345

Z tej okazji dzieci wykonały zakładki do książek oraz ozdoby z serduszek, które ożywiły nasza sale i przypominały o tym dniu każdemu kto nas odwiedził.
12345

Lepienie figurek z masy solnej to ostatnio ulubione zajęcie pierwszaków. Dzieci przygotowały mnóstwo serduszek, które następnego dnia pomalowały na czerwono, prezent na Walentynki gotowy!
1234

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.