Szkoła Podstawowa nr 12 i klasy gimnazjalne

w Szczecinie

PE logo

                    

 
A- A A+
 

Półkolonie letnie w tym roku trwały jeden turnus. Dla dzieci przygotowane były różne atrakcje. Codziennie wyjeżdżały na różne wycieczki, m.in. zwiedziły podziemne trasy Szczecina (schrony z II wojny światowej); uczestniczyły
w warsztatach tematycznych z robotyki z wykorzystaniem klocków LEGO; wyjeżdżały też na Dziewoklicz na minigolfa, a także odwiedziły Centrum Wspinaczkowe, gdzie pod okiem trenerów uczyły się wspinaczki. Tradycyjnie nie zabrakło również wyjścia do Kina Helios na film pt„Kuba Guzik”. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
12345678910


Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.