Dzień Babci i Dzień Dziadka świętowaliśmy 23 stycznia. Z tej okazji dzieci z grup przedszkolnych i uczniowie klas 1-3 pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowali koncert pod nazwą ,,Podziękowania dla Babci i Dziadka”. Każda grupa i klasa zaprezentowała inny utwór i taniec. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem pani wicedyrektor Jadwigi Romankiewicz. Uroczystość prowadziły reprezentantki Małego Samorządu: Julia Tymińska z klasy 3a i Nikola Berent z klasy 3b. Podczas całego spotkania na twarzach babć i dziadków nie brakowało wzruszeń i zadowolenia.

Dziękujemy naszym gościom za tak liczny udział w tej pięknej uroczystości
Opiekun MSU: Katarzyna Fremel