Boże Narodzenie jest czasem niezwykłym, a nieodłącznym elementem przedświątecznego oczekiwania są niewątpliwie jasełka. Inscenizację wydarzeń związanych z narodzinami Jezusa zaprezentowały nam w tym roku dzieci z grupy 0b pod kierunkiem s. Eweliny oraz wychowawczyni Joanny Stasiak. Mali aktorzy dostarczyli nam ogromnych wzruszeń występując najpierw przed rówieśnikami i nauczycielami klas młodszych, a następnie przed rodzicami w czasie trwania kiermaszu Bożonarodzeniowego. Podczas jasełek uczniowie mięli nie tylko okazję do zapoznania się z wydarzeniami z Betlejem, ale także do wspólnego, radosnego kolędowania. Dziękujemy za wspólne spędzony czas - przy refleksji nad istotą Świąt Bożego Narodzenia - dyrekcji, nauczycielom, rodzicom oraz dzieciom.