Szkoła Podstawowa nr 12

w Szczecinie

PE logo

                    

 
A- A A+
 

    W dniu 14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, święto polskiej oświaty upamiętniające powołanie Komisji Edukacji Narodowej, pierwszego w Europie ministerstwa oświaty.

Uroczystość była okazją, aby podziękować pracownikom naszej szkoły: nauczycielom – obecnym i tym byłym, pracownikom administracji   i obsługi za ich pracę.

Prowadząca uroczystość Katarzyna Radlińska, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego klas 4-8, w imieniu wszystkich uczniów podziękowała nauczycielom i wychowawcom za ich trud i poświęcenie, za to że są z uczniami w chwilach dobrych jak i złych.

Życzenia w tym Świątecznym Dniu dotyczyły zdrowia, zadowolenia z trudnej i odpowiedzialnej pracy oraz spełnienia marzeń dotyczących życia zawodowego oraz osobistego.

           Nauczyciele oraz pracownicy szkoły obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 8a, którzy zaprezentowali humorystyczne scenki z życia szkoły. Uczniowie z klasy 2a wystąpili w układzie tanecznym „Taniec meduz”. Przerywnikami muzycznymi były piosenki w wykonaniu zespołów wokalnych z klasy 6a i 6b. Ozdobą programu artystycznego był pokaz tańców dwóch par uczniów z naszej szkoły wraz z partnerami.

            Program artystyczny przygotowali Danuta Giewoń, Lidia Teleman, Tomasz Kibic.

P1100222 P1100228 P1100244 P1100249 P1100258

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.