Szkoła Podstawowa nr 12

w Szczecinie

PE logo

                    

 
A- A A+
 

            W dniach 20 - 22 maja w naszej szkole było trochę ciszej i spokojniej niż zwykle, gdyż uczniowie klas 5a, 5c i 7b wyjechali do Czaplinka, na zieloną szkołę.

            Te dni obfitowały w całe mnóstwo przygód i rozrywek. Pod opieką przesympatycznych animatorów dzieciaki
(i młodzież;)) mogły sprawdzić się w takich wyzwaniach jak: ścianka wspinaczkowa, paintball, strzelanie z łuku i wiatrówki, czy survival. Można było także odprężyć się na kajaku i rowerze wodnym, a także w trakcie kursu tańca. Po wyczerpującym dniu nie było mowy o nudzie i polegiwaniu w pokojach. Wieczorem zmęczenie szybko mijało i można było spokojnie szaleć na dyskotekowym parkiecie lub sprawdzić się w konkursach organizowanych przy ognisku. Dopiero nocą wszyscy regenerowali siły i wstawali w pełni gotowi do podjęcia kolejnych zadań.

            Wyjazd do Czaplinka długo pozostanie w pamięci uczestników. Pokazał, że są silną, zgraną, barwną grupą, która nie boi się żadnych wyzwań, nawet tych najtrudniejszych - jak ubieranie pościeli, czy przetrwanie trzech dni bez ukochanego telefonu;).
1234

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.