Szkoła Podstawowa nr 12

w Szczecinie

PE logo

                    

 
A- A A+
 

12 marca w naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty. Przygotowane atrakcje zaprezentowano w godzinach od 16.30 do 18.00. Zaplanowano szereg ciekawych zajęć, warsztaty, wystawy, projekcje multimedialne, quizy, gry i zabawy przeznaczone dla dzieci, które przyszły tego dnia obejrzeć szkołę. Przedszkolaki oraz ich rodzice mogli zajrzeć do niemal każdego zakamarka szkoły. Nauczyciele oraz chętni uczniowie postarali się, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na początku odbyło się spotkanie z dyrektorem szkoły Ireneuszem Ruszniakiem i wicedyrektorem Jadwigą Romankiewicz, którzy zaprezentowali przybyłym gościom ofertę edukacyjną szkoły. Następnie były występy artystyczne. Sambę zatańczyli uczeń klasy 7a Mikołaj Guz i uczennica SP 53, tancerze ze Szkoły Tańca Astra. Swoje talenty artystyczne zaprezentowała klasa 1a w przedstawieniu muzycznym pt. Morskie Opowieści. Przedstawiciele SU zamienili się w przewodników i oprowadzali po szkole. Podczas całego pobytu w szkole dzieci zbierały pieczątki do otrzymanych paszportów za uczestnictwo w zajęciach, warsztatach, zabawach. Za zdobycie 5 pieczątek otrzymały pamiątkowy balon z tarczą szkoły oraz upominki przygotowane przez Radę Rodziców. Dzień Otwarty był interesujący i pełen wrażeń.
1234567891011121314

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.