Szkoła Podstawowa nr 12 i klasy gimnazjalne

w Szczecinie

PE logo

                    

 
A- A A+
 

Dzień Babci i Dzień Dziadka świętowaliśmy 20 lutego. Z tej okazji dzieci z grup przedszkolnych i uczniowie klas 1-3 pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowali uroczystość pod nazwą ,,Koncert dla Babci i Dziadka”. Każda grupa i klasa zaprezentowała inny utwór i taniec. Uroczystość prowadzili uczniowie Małego Samorządu: Agata Zagiczek i Jakub Aleksandrowicz z klasy 3B. Podczas całego spotkania na twarzach babć i dziadków nie brakowało wzruszeń i zadowolenia.
Dziękujemy naszym gościom za tak liczny udział w tej pięknej uroczystości i zapraszamy do galerii zdjęć.
Opiekun MSU: Katarzyna Fremel

234567891112131415

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.