30 listopada 2018 roku Mały Samorząd Uczniowski zorganizował imprezę andrzejkową pod nazwą ,,Magiczne przerwy”. Dzieci przyszły w tym dniu ubrane w pomysłowe i oryginalne stroje. Na holu szkoły było kolorowo, tajemniczo i wesoło. Wiele pozytywnych emocji wywoływały rozmaite wróżby. Każdy chciał wiedzieć, kim zostanie w przyszłości, albo jakie niespodzianki czekają go już wkrótce. Jak co roku, dużym zainteresowaniem cieszyły się cukierki z wróżbami. Wszystkie pieniądze z ich sprzedaży w kwocie 100 zł zostały skrupulatnie policzone przez uczniów i przeznaczone na cele zawarte w regulaminie samorządu.
Zapraszamy do galerii zdjęć!
Opiekun MSU: Katarzyna Fremel