Szkoła Podstawowa nr 12 im. Konstantego I. Gałczyńskiego

w Szczecinie

PE logo

                    

 
A- A A+
 

 Zawody na ergometrze wioślarskim odbyły się w dniu 20 września 2021 r. na dystansie 200 metrów w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 12.

W zawodach wzięło udział  96 uczniów w tym 47 dziewcząt i 49 chłopców od klasy IV do VIII.

Uczniowski Klub Sportowy „Piętnastka”, który pozyskał środki z Urzędu Miasta Szczecin był organizatorem w/w zawodów ufundował dla każdego uczestnika pamiątkowy medal i słodki upominek za uczestnictwo, medale za miejsca na podium w kategoriach wiekowych oraz puchary dla zwycięzców klas.

Zawody odbyły się w reżimie sanitarnym bez udziału kibiców.

Dekoracje medalami odbyły w sposób uproszczony, z zachowaniem dystansu społecznego.

Wszyscy uczestnicy zawodów posiadali maseczki zakrywające zgodnie z obowiązującymi przepisami nos i usta w trakcie dekoracji.

Wyniki medalowe w kategoriach wiekowych i uzyskany czas na dystansie 200 metrów,

Dziewczęta                                                               Chłopcy

Klas IV B

Nina Rytwińska – 52.0                                            Bartek Kruszelnicki – 55.3

Maja Bułka – 54.3                                                   Antek Capar – 58.7        

Gabriela Owczarek – 56.2                                      Błażej Wojciechowski-Grabowski – 1.01.4

Klasa V A

Amelia Linowska – 1.00.1                                      Dawid Jarosławski – 53.4

Wiktoria Pomarańska – 1.08.0                               Kornel Dudzik – 53.9

Zuzanna Rybak – 1.08.1                                        Natan Bąkowski – 54.1

Klasa V B                                                                 

Malwina Prus – 52.5                                               Mateusz Machula – 51.6

Julia Worona – 1.04.4                                            Szymon Wierenko – 54.7

Agata Pietrzak – 1.06.1                                          Eryk Zieliński – 56.5

Klasa VI A

Kseniia Boiko– 46.8                                                Aleksander Rodzeń– 47.0

Kinga Kostrzewa – 55.4                                          Szymon Serafin – 50.5

Marika Goleniewska – 55.4                                     Łukasz Czerw– 56.2

Klasa VI B

Malwina Maron – 53.2                                             Michał Stachowski – 52.7

Agata Zagiczek – 54.5                                             Wojciech Piaskowski – 53.9

Nikola Grudzień– 1.01.1                                          Aleks Marcinkiewicz – 55.9

Klasa VII A

Wiktoria Rosochacka – 57.5                                    Wiktor Białowąs – 48.2

Klaudia Wincek – 58.1                                             Tomasz Fengler– 49.9

Julia Piątek – 1.02.9                                                 Igor Białek – 50.2

Klasa VII B

Anna Buczel– 49.9                                                    Patryk Lester – 45.8

Lena Osmańska – 53.2                                             Oliwier Bielas – 49.3

Amelia Hauzer – 53.9                                                Maciej Krystecki – 52.6

Klasa VII C

Wiktoria Marczewska – 50.7                                     Julian Majewski – 57.0

Karolina Szumiec – 51.9                                           Bartek Zaborowski – 1.01.1

Oliwia Krakowiak – 52.3                                            Emilian Wiśniewski – 1.02.2

Klasa VIII A

Olga Jasińska – 47.7                                                 Oliwier Bietkał – 37.4

Julia Mikołajczyk – 56.7                                             Michał Federowski – 40.8

                                                                                   Maksymilian Sieradzan– 43.7

20210914 133345 P1017419 P1017425

P1017392 P1017412 

Copyright by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. © 2015. All Rights Reserved.